Увага! У зв'язку з карантином, TK.UA з 17.03 працює лише в режимі доставки транспортними компаніями.Пункти видачі тимчасово не працюють

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 222 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
 Інститут Pantone представив у своєму звіті ТОП-10 кольорів осінньо-зимових колекцій 2018 року

Інститут Pantone представив у своєму звіті ТОП-10 кольорів осінньо-зимових колекцій 2018 року

Інститут Pantone - путівник по найважливішим колірним тенденціям сезону - представив у своєму звіті ТОП-10 кольорів осінньо-зимових колекцій цього року. Трендовую десятку модних відтінків доповнює міні-палітра базових кольорів.

 

Палітра «Осінь / Зима 2018» продовжує демонструвати прагнення до індивідуальності, винахідливості і творчості. Яскраві кольори для самовираження, відходять від звичних нам холодних сезонних відтінків.

 

 

 

 

 

Осінь / Зима 2018 Топ 10 палітра кольорів від Pantone Color Institute:

1.       Червона груша. Соковитий, глибокий і насичений червоний відтінок Red pear виглядає розкішно. Цей спокійний осінній колір буде відмінно поєднуватися з предметами гардероба інших, навіть яскравих тонів.

2.       Доблесний мак. Експресивний відтінок, Valiant Poppy підійде для сміливих образів. Навіть в осінньо-зимовий сезон одяг такого кольору буде випромінювати тепло і чуттєвість.

3.      Туманно-синій. Спокійний і замислений відтінок Nebulas Blue, нагадує глибоку небесну блакить. Додасть будь-якому образу гармонію і баланс.

4.       Цейлонський жовтий. Пікантний і пряний жовтий колір додасть екзотичні нотки в холодні осінньо-зимові образи

5.       Оливки для мартіні. Вишуканий і урбаністичний Martini Olive - це складний зелений відтінок з коричневим подтоном. Він додає природності і глибини в палітру.

 

6.       Рудий апельсин. Червоно-помаранчевий відтінок Russet Orange - ще один яскравий колір, який нагадає про тепле сонце і солодкі стиглі апельсини.

7.       Ультрафіолет. Ultra Violet - головний колір 2018 з версії Pantone. Таємничий і розкішний ультрафіолет не втрачає своєї популярності і в осінньо-зимовому сезоні.

8.       Пелюстка крокусу. Весняний свіжий відтінок робить образи легкими і повітряними.

9.       Limelight (Лаймлайт). Колір світлого лайма відмінно поєднується з квітами базової палітри, роблячи їх більш цікавими.

10.  ​​​​​​​Зелений кецаль. Глибокий елегантний синьо-зелений відтінок, що нагадує багате оперення птиці кецаль.

 

Класична кольорова палітра Осінь / Зима 2018 від Pantone Color Institute

 

Цього разу Pantone представив п'ять базових квітів. Вони підходять і для осені, та для зими, поєднуються з трендовими відтінками і є універсальною базою для створення сезонного гардеробу.

1.        ​​​​​​​Саргасове море. Темно-синій відтінок бездонного Саргасового моря.

2.        Tofu. Вершковий білий колір.

3.        Almond Buff (Блискучий мигдаль). Відтінок вовни маленького верблюда.

4.       Тихий сірий. Ненав'язливий і завжди актуальний м'який сірий колір.

5.       Meerkat. ​​​​​​​Теплий коричневий колір, який запросто пристосовується до будь-якого образу.