0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 222 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені

Статті

Что за материал волокнина и где его используют? Что за материал волокнина и где его используют?

17.10.19

Волокнина – это прокладочный материал из войлока, который вырабатывается путем валяния шерсти. Разновидностью волокнины является фильц. Теперь волокнина бывает не только из шерсти, но и из других натуральных или синтетических материалов.

Детальніше
Що можна зшити з футера на осінь? Оригінальні ідеї Що можна зшити з футера на осінь? Оригінальні ідеї

16.10.19

Футер - це тканина, яка виробляється на основі бавовни і являє собою товсте полотно з начосом. Завдяки особливостям технології виробництва на виворітній стороні тканини утворюється м'який ворс, через що речі з футера виходять теплими і приємними тілу. З лицьового боку футер має гладку структуру. Як правило, футер проводиться з бавовни. Але іноді до складу волокон додають трохи синтетики для додання міцності і еластичності.

Детальніше
Яка буває тканина фліс? Основні види Яка буває тканина фліс? Основні види

15.10.19

Фліс - це синтетичний трикотаж. Виготовляється з поліестеру, який додатково обробляється для зменшення теплопровідності. В результаті виходить щільний, легкий і м'який матеріал. Процес виробництва флісу починається з переробки поліестеру в товстий трикотаж, який піддається вологій термічній обробці. Отримане трикотажне полотно пропускають через спеціальне обладнання, яке представляє собою валики з великою кількістю дрібних гачків, які витягають нитки волокон, утворюючи ворс.

Детальніше
Спідниця з твіду: з чим носити, як правильно доглядати? Спідниця з твіду: з чим носити, як правильно доглядати?

11.10.19

Твід - це тепла щільна тканина, особливістю якої є різновид саржевого переплетення з назвою твіл. Ця тканина є національним надбанням Шотландії. Традиційна технологія виробництва твіду включає багатоетапну обробку вовни овець, яка включає тривале вимочування в мильному розчині. Шерсть сортують за забарвленням і з'єднують за особливими правилами. Елітний твід тчуть вручну, а для масового виготовлення використовується машинне обладнання. Тобто, основними особливостями справжнього твіду є груба вовняна пряжа різних кольорів, яка утворює малюнок на поверхні і особливий різновид саржевого переплетення під назвою твіл.

Детальніше
Як правильно доглядати за светрами з вовни? Як правильно доглядати за светрами з вовни?

10.10.19

Вовна виготовляється з волосяного покриву тварин. З такої сировини виробляють пряжу, тканини, повстяні вироби, фетр. Найбільш тонкі і м'які волокна отримують з пуху тварин. З таких волокон виготовляється тонка вовняна тканина. З вовни кіз виробляють кашемір і мохер, з вовни кроликів роблять ангору, з лам - альпаку. З тонкої пряжі отримують тонку вовняну тканину, яка йде на виготовлення суконь, костюмів. З більш товстої пряжі виходить і товща тканина.

Детальніше
Що краще в пуховик: пух чи синтепон? Що краще в пуховик: пух чи синтепон?

09.10.19

Синтепон належить до синтетичних утеплювачів, який виробляється шляхом скріплення поліефірних волокон між собою. Залежно від того, яким способом здійснювалося з'єднання поліефірних волокон між собою, синтепон буває:

Детальніше