0800 752 001

  • 0800 752 001
  • 044 222 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені

Статті

Боротьба за екологію: куртки і взуття зі штучної шкіри кращий варіант на осінь

21.08.19

Щоб отримати відчуття розкоші і стилю купують красивий шкіряний одяг, взуття, аксесуари або меблі для свого будинку. Незважаючи на те, що в продажу є великий вибір натуральних виробів, багато хто відмовляється і підтримує екологічний рух по гуманному і етичному ставленню до природи. Зростаюча стурбованість з приводу масового вбивства тварин призвела до того, що ще в минулому столітті знамениті модні будинки почали по черзі відмовлятися від використання натуральної сировини. 

Детальніше

Рушники з мікрофібри: чому незамінні в авто і популярні в промисловості, як прати і сушити

20.08.19

В результаті досліджень і впровадження інноваційних технологій в текстильній та легкій промисловості з'являються нові матеріали, які міцно входять в ужиток сучасної людини. Мікрофібра відноситься до покоління молодих тканин. Винайшли в 70-х роках в Японії, а масово почали виробляти тільки в кінці 90-х років, після удосконалення процесу виробництва шведськими вченими. Незважаючи на невеликий період існування встигла позитивно проявити себе і знайти широку сферу застосування.

Детальніше

Трикотаж - один з найцінніших матеріалів XXI століття: що зшити і як прати

19.08.19

Вчені стверджують, що першими поціновувачами трикотажних тканин були єгиптяни, ще в III-I століттях до н.е. виготовляли тонкі латки для одягу. У Європі мода на трикотаж виникла в XV столітті, після того, як священик Вільям Уолбрідж винайшов перший в'язальний верстат. 

Детальніше

Які спідниці і куртки із замші в тренді 2019 року

16.08.19

Замша - привабливий і елегантний матеріал знову вийшов на пік популярності і став постійним супутником модних показів. В умілих руках набуває благородства і вишуканості, кожен раз знамениті дизайнери пропонують замшевий одяг, взуття, аксесуари в нових, цікавих варіантах.

Детальніше

Бязь: набивна і інші види, які особливості матеріалу, де застосовують і як прати

15.08.19

На текстильному ринку представлений величезний асортимент різноманітних полотен, незважаючи на всі сучасні розробки натуральні тканини були і залишаються найбільш незамінними. Бязь - одна з найбільш затребуваних різновидів бавовняних матерій, якість якої підтверджено століттями. Назва походить від арабського слова «bazz», що в перекладі означає - матеріал підвищеної щільності. Завдяки доступній ціні і якісним характеристикам завоювала відмінну репутацію і користується популярністю у широкого кола споживачів.

Детальніше

Перевага і недоліки матеріалу ангора: що зшити і як правильно доглядати

14.08.19

Коли на вулиці холоднішає, всі дістають із шаф улюблені шкарпетки, шарфики, рукавички - це дає відчуття захищеності і комфорту. Такий трикотаж повинен бути теплим, затишним, стильним і приємним. Ангора допомагає досягти цієї мети, багато дизайнерів використовують супер м'який і зігріваючий матеріал для створення своїх виробів. Що ж це за полотно і з чого його роблять?

Детальніше