0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 222 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені

Статті

Які новорічні тканини підходять для іграшок на ялинку? Які новорічні тканини підходять для іграшок на ялинку?

22.10.19

Новорічні тканини - так називають тканини, що мають малюнок або забарвлення, які символізують святкування нового року. Зазвичай такі тканини мають червоні і білі відтінки: загальний фон або частину малюнку. Як правило, новорічна атрибутика виконується в традиційному червоному і білому святкових кольорах з великою кількістю блискіток, металізованих стрічок, рюш і мерехтливих страз. Ці кольори символізують новорічні свята, радість і гарний настрій. Новорічні тканини бувають різної якості. Це і дорогі високоякісні тканини, і прості тканини одноразового використання.

Детальніше
Дитячі пелюшки з фланелі: переваги і недоліки Дитячі пелюшки з фланелі: переваги і недоліки

21.10.19

Фланель являє собою м'яку тканину з начосом. З'явилася фланель в Англії в XVIII столітті і тоді вважалася дуже дорогим матеріалом, і зшити одяг з неї могли собі дозволити тільки заможні люди. При виробництві фланелі використовується репсове, саржеве плетіння з двостороннім рідкісним начосом, через який проглядається малюнок ниток. В основу закладають кардну пряжу з середньою товщиною, а уток - об'ємну апаратну пряжу.

Детальніше
Светри з ангори: чи правда модно і зручно? Светри з ангори: чи правда модно і зручно?

18.10.19

Ангора є різновидом вовняних тканин, в основу якої входить пух ангорської кози або ангорського кролика. Назва тканини походить від назви міста Анкара в Туреччині. Спочатку ця тканина вироблялася з пуху ангорських кіз. Пізніше була виведена порода кроликів, що відрізняються довгою і м'якою шерстю. Шерсть ангорських кроликів дуже схожа на шерсть ангорських кіз.

Детальніше
Що за матеріал волокнина і де його використовують? Що за матеріал волокнина і де його використовують?

17.10.19

Волокнина - це прокладочний матеріал з повсті, який виробляється шляхом валяння вовни. Різновидом волокнини є фільц. Тепер волокнина буває не тільки з вовни, а й з інших натуральних або синтетичних матеріалів. Такі види матеріалів називають нетканими, оскільки при їх виробництві використовується метод валяння. Виготовлення такого виду матеріалів практикувалося з давніх часів і використовувалося для утеплення будинків і при пошитті одягу і взуття, наприклад, валянок.

Детальніше
Що можна зшити з футера на осінь? Оригінальні ідеї Що можна зшити з футера на осінь? Оригінальні ідеї

16.10.19

Футер - це тканина, яка виробляється на основі бавовни і являє собою товсте полотно з начосом. Завдяки особливостям технології виробництва на виворітній стороні тканини утворюється м'який ворс, через що речі з футера виходять теплими і приємними тілу. З лицьового боку футер має гладку структуру. Як правило, футер проводиться з бавовни. Але іноді до складу волокон додають трохи синтетики для додання міцності і еластичності.

Детальніше
Яка буває тканина фліс? Основні види Яка буває тканина фліс? Основні види

15.10.19

Фліс - це синтетичний трикотаж. Виготовляється з поліестеру, який додатково обробляється для зменшення теплопровідності. В результаті виходить щільний, легкий і м'який матеріал. Процес виробництва флісу починається з переробки поліестеру в товстий трикотаж, який піддається вологій термічній обробці. Отримане трикотажне полотно пропускають через спеціальне обладнання, яке представляє собою валики з великою кількістю дрібних гачків, які витягають нитки волокон, утворюючи ворс.

Детальніше