Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ЩО ТАКЕ ЕКОСУМКА?2019-12-17З метою збереження природи на планеті уряди багатьох країн приймають закони, що обмежують або забороняють застосування, продаж і поширення поліетилену
ЩО ТАКЕ ЕКОСУМКА?

ЩО ТАКЕ ЕКОСУМКА?

З метою збереження природи на планеті уряди багатьох країн приймають закони, що обмежують або забороняють застосування, продаж і поширення поліетилену. Целофан, що тоннами забруднює навколишнє середовище, небезпечний і для самої людини. Прийшов час свідомого переходу на використання екологічних сумок. Що таке екосумка?

Зроблені з недорого матеріалу сумки економлять сімейний бюджет за рахунок багаторазового застосування. Є альтернативою заміни поліетиленових пакетів, яким потрібно 400 років, для того, щоб розкластися - це, головне призначення.

Кожна така річ здатна замінити сотні одноразових мішечків, відмовляючись від яких здійснюється значна допомога у вирішенні проблеми глобального засмічення.

Сама екосумка має здатність біологічного розпаду, відбувається удобрення землі органічними речовинами.

Виглядають вироби набагато привабливіше, ніж скромні пакети і прослужать тривалий час.

Застосування екосумок

Давно вже в тренді ходити в супермаркет з екологічними і стильними сумками. Ваші друзі запитують навіщо екосумка для покупки? Переконайте їх, розповівши про переваги цієї продукції:

• можуть витримувати важку вагу;

• різноманітні конструкції дозволяють носити не тільки в руках, а й на плечах або передпліччі;

• вміщають різні об’єми;

• мають високу міцність, завдяки тканинам з яких зшиті;

• легкі, компактно складаються і займають мало місця.

З чого екосумка виготовляється?

Матеріали, які не завдають шкоди природі, називають екологічно чистими. Саме такі тканини використовуються для пошиття екосумок. У виробництві не дозволяється застосування шкідливих барвників. Вироби можуть бути:

• З натуральної сировини (нефарбованого льону або бавовни, також тканин з волокон бамбука, конопель, кукурудзи і дубленої рослинними екстрактами шкіри). Екологічні - без питань! Але найдорожчі за ціною. Найчастіше використовуються як основні сумки. Здатні витримувати вагу до 20 кілограм. Бувають простого розкрою і у вигляді рюкзаків.

• З переробленої сировини (пластикових пробок і пляшок, номерних знаків і шин від автомобілів, брезенту і багато чого іншого). Відрізняються оригінальним зовнішнім виглядом, низькою ціною, ексклюзивністю.

• З поліестеру з додаванням натуральних матеріалів. Міцні, добре перуться. Місткі вироби. Складаються і займають мало місця, тому можна завжди брати з собою. Багаторазові функціональні і зручні речі.

Для оригінального дизайну виробники рекомендують нанесення різноманітних логотипів. Прикрашають за допомогою декоративної техніки декупажем або вишивкою. Користуючись екосумками людина не тільки зберігає своє здоров'я, але і показує прагнення зберегти планету для майбутнього покоління - своїх дітей та їхніх нащадків. Вибір у продажу представлений великий, на будь-який смак. Головне зробити перший крок.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт