Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ КРАЩЕ ЗАМОВИТИ ТЮЛЬ?2019-12-17Тюль - елемент домашнього інтер'єру, який призначений для декоративного та функціонального оформлення віконного отвору. Як відомо, слово тюль, нас
З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ КРАЩЕ ЗАМОВИТИ ТЮЛЬ?

З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ КРАЩЕ ЗАМОВИТИ ТЮЛЬ?

Тюль - елемент домашнього інтер'єру, який призначений для декоративного та функціонального оформлення віконного отвору. Як відомо, слово тюль, насправді, є не виробом, а самостійним матеріалом. Матеріал тюль - це надтонкі волокна, переплетені в формі сітки. Розкішна і незвичайна тканина була винайдена для пошиття нарядів знатних французьких особ, але згодом знайшла пряме і єдине призначення.

Найпопулярніші тканини для тюлю:

• Сітка;

• Органза;

• Бавовна.

Якщо виникло бажання замовити тюль, найкращим варіантом є сітка. Матеріал приємний на дотик, добре пропускає повітря в приміщенні і при цьому здатний блокувати незначне освітлення. Важливо відзначити, що для якісного захисту від зайвого сонячного випромінювання, необхідно використовувати щільні і темні штори.

Сітка не вимагає особливого догляду - матеріал виготовляється з комбінації бавовняних і синтетичних волокон. Комплекс дозволяє досягти позитивних результатів при експлуатації, а також дозволить надовго зберегти первинний зовнішній вигляд.

Органза - одна з найкрасивіших і незвичайних матеріалів. Текстиль легко піддається фарбуванню і тому можна зустріти широкий асортимент кольорів. При виготовленні матеріалу органза використовуються натуральні і синтетичні нитки, завдяки чому тканина має позитивні якості.

Органза не схильна викликати алергічні реакції і роздратування на шкірі, завдяки чому допустима для використання в дитячих спальнях.

Чому варто замовити тюль з органзи на кухню?

Даний матеріал добре гармонує з різними текстильними матеріалами, тому можна створювати незвичайні віражі і дизайнерські мотиви. Саме органза на кухні подарує приміщенню затишок і тепло.

Бавовна - натуральний матеріал рослинного походження, який використовується для виготовлення одягу, а також предметів домашнього текстилю. Матеріал досить м'який і еластичний, надовго зберігає привабливість і естетичну досконалість. Тканина не схильна викликати алергічні реакції, має гарний зовнішній вигляд і експлуатаційні якості.

Перевагою бавовняних фіранок є можливість нанесення малюнку і обробки матеріалу декоративними елементами. Такі тканини можуть бути яскравим і основним акцентом в інтер'єрі приміщення.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт