Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Як легко пошити стьобану ковдру?2019-12-20У всі часи речі, зроблені власноруч, були актуальними, бажаними, дорогими і користувалися величезною популярністю.
Як легко пошити стьобану ковдру?

Як легко пошити стьобану ковдру?

У всі часи речі, зроблені власноруч, були актуальними, бажаними, дорогими і користувалися величезною популярністю. Так як заводи і фабрики випускали тисячу, а то і більше однакових ковдр, а стьобані речі, що виготовлялися майстринями вручну, відрізнялися своєю унікальністю.

Що потрібно для пошиття

Багато молодих мам, турбуючись про своїх дітей намагаються придбати для них все саме краще і це безперечно правильно. І зовсім не дивує той факт, що вони активно цікавляться тим, як пошити стьобану ковдру?

Що нам знадобиться:

1. Будь-яка на смак тканина, вона може бути як однотонна, так і поєднувати в собі різноманітні малюнки і квіти. В цьому і полягає унікальність ручної роботи.

2. Матеріал для внутрішнього обігріву (наповнювач), все залежить від сезону використання ковдри, так якщо ви хочете у кінцевому підсумку бачити зимовий варіант, то всередині можна розмістити синтепон, а якщо річний, то буде цілком достатньо і звичайого холофайберу.

3. Спеціалізований маркер або шматочок крейди, для того щоб ставити позначки на викрійках для зшивання.

4. Велика лінійка або розкладний сантиметр.

Кількість тканини і ниток буде залежати від розміру самої ковдри. Причому нитки не обов'язково повинні бути тонкими і ховати оборотні шви, а навпаки можуть бути щільними типу муліне і дотримуватися контрасту з тканиною, що дуже модно в цьому сезоні.

Опис процесу

Процес закупівлі елементів для ковдри справа непроста, хоча б тому що постає питання правильного вибору кольорової гами.

Техніка виконання:

1. Якщо ковдра складається з декількох кольорових квадратів, то їх попередньо варто зшити між собою, щоб вийшов повноцінний шматок.

2. На етапі пошиття такої ковдри важливо пам'ятати, що вона складається з трьох складових: верхня частина, наповнювач і нижня частина.

3. Важливо пам'ятати, що наповнювач повинен бути хоча б на 5 см менше, ніж верхня і нижня частина, щоб не пришити його до тканини.

4. Три частини розкладаються в описаному порядку і підколюються голками або шпильками, після чого все зшивається.

5. Починати виготовляти ковдру рекомендується з центру, не поспішаючи, йти дрібними стібками в сторону країв.

6. Після закінчення зшивання окремих відрізків тканини, ковдру слід добре випрасувати або відпарити, щоб шви щільно зімкнулися між собою.

У процесі підготовки виготовлення виробу виникають питання: як зшити стьобану ковдру і якими предметами це можливо зробити?

 

Способи:

1. Замовити ковдру в текстильній майстерні або у вільнонайманого майстра, адже у вас також буде можливість самостійно підібрати кольорову гаму і техніку пошиття, яку ви виберете, поспілкувавшись з майстром.

2. Самостійно за допомогою швейної машинки. Єдиний мінус з яким доведеться зіткнутися - це малювання викрійки, яке полегшить роботу. Однак цей процес принесе масу задоволення і допоможе швидко досягти бажаного результату.

3. Вручну за допомогою циганської голки, досить тривалий спосіб виготовлення стьобаної ковдри, але самий сумлінний. Елементи верхньої і нижньої частини також зшиваються між собою, причому шов повинен бути внутрішнім.

Роз'яснення як зробити своїми руками стьобану ковдру не є простими, так як докладний опис містить багато тонкощів і нюансів. Однак, якщо кортить мати таку унікальну річ, завжди можна зробити це самостійно, особливо якщо це дитяча ковдрочка.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт