Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
 • 0800 752 001
 • 044 229 5898
 • 067 400 1901
 • 050 488 5898
 • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Як вибрати рушник для басейну?2019-12-19Плавання сприяє поліпшенню тонусу м'язів, загартовує організм і розвиває витривалість. Але, якщо не подбати про необхідний інвентар, відвідування
Як вибрати рушник для басейну?

Як вибрати рушник для басейну?

Плавання сприяє поліпшенню тонусу м'язів, загартовує організм і розвиває витривалість. Але, якщо не подбати про необхідний інвентар, відвідування басейну може спричинити численні застуди та ускладнення.

Основна проблема кожного початківця плавця - як правильно вибрати рушник для басейну? Слід зазначити, що обов'язкова умова якісного рушника для басейну - високий рівень поглинання вологи. Якщо після тренування спортсмен не висушить тіло і голову на 100%, - ризик застудитись помітно збільшується.

Характеристики, якими має володіти рушник для басейну:

 • Поглинання вологи;
 • Швидке висихання;
 • М'якість;
 • Стандартний розмір.

Поглинання вологи - основний пункт, виходячи з якого слід вибирати рушник в басейн. Виходячи з приміщення після тренування, тіло і волосся спортсмена повинні бути сухими. Особливо це важливо в холодний, зимовий період.

Якісний рушник має швидко висихати. Це дозволить полегшити спортивний рюкзак і не дозволить рушнику набути неприємного запаху. Найбільш швидко висихають рушники з мікрофібри.

Крім технічних характеристик матеріал рушника обов'язково повинен бути приємним на дотик, адже саме в м'який рушник хочеться закутатися, зігрітися і висохнути. Перед покупкою слід ретельно ознайомитися з інформацією про виріб, зазначеною на ярлику - це дозволить уникнути алергічних реакцій на певні компоненти.

Помилковою думкою є те, що рушник для басейну має бути неодмінно великим. Габаритний виріб дозволить укутатись з голови до ніг, але при цьому не поміститься в стандартну спортивну сумку. Якщо до басейну потрібно добиратися на громадському транспорті, - велика спортивна сумка створить масу проблем. Але і компактний рушник не є хорошим вибором, адже маленьким клаптиком тканини неможливо домогтися повноцінного витирання. Ідеальним варіантом є стандартний розмір рушника 80 на 40 см.

Виходячи з різноманітності матеріалу рушник для басейну може бути:

 • Махровим;
 • З мікрофібри.

Махрові рушники ідеально підходять прихильникам натуральних матеріалів, адже виготовляються з бавовни. Ці вироби добре вбирають вологу і не вимагають спеціального догляду. Як правило, махрові рушники об'ємні і довгі, завдяки чому в нього можна закутатись і швидко зігрітися. Мінус виробів з махри - важко складаються і насилу вміщаються в спортивну сумку.

Рушники з мікрофібри - сенсація в сучасному світі спорту. Незважаючи на досить маленький розмір, синтетичний матеріал відмінно поглинає вологу і сам швидко висихає. Мікрофібра не вимоглива в догляді - можна прати в пральній машинці, не перевищуючи 40 градусів.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт