Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
як вибрати тюль для кухні?2019-12-19Тюль – тонка занавіска, яка захищає кімнату від проникнення зайвих променів, а також є декоративною прикрасою віконної рами. Залежно від фактури
як вибрати тюль для кухні?

як вибрати тюль для кухні?

Тюль – тонка занавіска, яка захищає кімнату від проникнення зайвих променів, а також є декоративною прикрасою віконної рами. Залежно від фактури і кольору, тюль може бути яскравим елементом декору або нейтральною частиною інтер'єру в приміщенні. Ціни на тюль залежать від матеріалу виготовлення.

Необхідно вибирати тюль для кухні, виходячи з таких критеріїв:

  • Практичність;
  • Привабливість;
  • Кольорова гама.

Кухня - місце, де регулярно готується їжа, а значить ризик тюлю бути забрудненим занадто високий. На тканину може бризнути розігріте масло, а також проникнути запахи, через що тюль доведеться регулярно прати. Щоб уникнути трудомістких процесів з догляду, перед вибором тюлю необхідно ознайомитися з якістю і складом матеріалу. Також, при виборі тюлю на кухню, рекомендовано купувати короткі моделі. Це значно спростить догляд і дозволить тюлю надовго зберігати первісний вигляд. Досить часто для кухні застосовується тюль у вигляді арки. Тюль такої форми ідеально підходить для доповнення інтер'єру в стилі прованс.

Тюль при оформленні вікна створює вишуканість, розкіш і одночасно домашній затишок. Перед покупкою занавіски необхідно визначити роль тюлю в приміщенні. Якщо оформлення вікна є центральним елементом декору - рекомендовано вибирати серед фактурних тканин, що привертають увагу. А якщо тюль на кухні виконує роль захисту приміщення від зайвого сонця, - світлі тюлі з сітки найбільш вигідний варіант.

Як вибрати колір тюлю для кухні?

При виборі кольору тюлю важливо враховувати оздоблення всього приміщення. Важливо, щоб відтінок тюлю та колірне рішення інших предметів і меблів не створювали дисонанс, а навпаки, сприяли візуальної гармонії.

Також необхідно враховувати розташування вікон і кількість світла, що потрапляє в приміщення. Якщо вікна знаходяться на південній стороні, то рекомендовано вибирати тюль нейтрального білого або холодні відтінки синього, зеленого і фіолетового. Відповідно, у випадку з вікнами, розташованими на північній стороні - треба використовувати теплі кольори (всі відтінки жовтого, жовтогарячого, бежевого і коричневого). Якщо приміщення маленьке - не рекомендовано вибирати темні і насичені відтінки тканини, бо це візуально ще більш зменшить параметри кухні.

На сьогодні існує великий вибір тканин, різних фактур, довжини і кольору. Керуючись порадами дизайнерів, можна легко створити домашній затишок і тепло в інтер'єрі кухні.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт