Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ЯКА ТКАНИНА ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ФУТБОЛОК ДЛЯ ФІТНЕСУ?2019-12-17Здоровий спосіб життя - це запорука гарного самопочуття і настрою. Це і правильне харчування і заняття спортом, зокрема фітнесом. Фітнес - система фіз
ЯКА ТКАНИНА ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ФУТБОЛОК ДЛЯ ФІТНЕСУ?

ЯКА ТКАНИНА ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ФУТБОЛОК ДЛЯ ФІТНЕСУ?

Здоровий спосіб життя - це запорука гарного самопочуття і настрою. Це і правильне харчування і заняття спортом, зокрема фітнесом. Фітнес - система фізичних вправ, метою яких є поліпшення фігури і хороше самопочуття. Вирушаючи на тренування необхідно подбати про підходящий одяг, який був би легким, зручним, добре пропускав повітря. Адже від якості матеріалу, який підходить для футболки, в чималому ступені залежить результат тренування.

Яка тканина підходить краще для футболок для фітнесу?

Одяг для занять спортом і фітнесом, зокрема футболку слід підбирати з тканини, яка б добре пропускала повітря, не парила. При цьому бавовна та інші натуральні матеріали тут не зовсім підходять. Адже при інтенсивних фізичних навантаженнях посилюється потовиділення, бавовна промокає, прилипає до тіла і в такому одязі відчувається дискомфорт. Для занять фітнесом знадобиться швидше футболка з матеріалу, який не буде сковувати рухів при виконанні вправ і при цьому буде зберігати пристойний вигляд.

Які види тканин для спортивних футболок?

Тому при виборі тканини на футболку для занять спортом і для фітнесу найчастіше використовують синтетичні тканини, такі як:

• еластан,

• лавсан,

• лайкра,

• поліестер,

• нейлон,

• меріл,

• тактель.

Футболка з еластану або лайкри стійка до ультрафіолету, не вигоряє, при цьому ці матеріали еластичні, дихаючі. З поліестеру або лавсану - не мнеться, не втрачає форму після прання, швидко сохне. З мерілу або тактелю футболка буде міцною, добре зберігатиме форму і головне гігроскопічна. Саплекс - тканина, яка пропускає повітря не гірше бавовни, при цьому міцна і швидко висихає.

Такі матеріали як нейлон або поліамід найчастіше використовуються в поєднанні з бавовною, віскозою. Тобто при виборі матеріалу на футболку для занять фітнесом краще зупинитися на тканині з синтетики, яка при цьому повинна добре відводити піт і на ній не будуть залишатися сліди, бути еластичною і добре тримати форму. Для занять спортом підійде футболка зі змішаних матеріалів, наприклад, синтетика з додаванням бавовни або віскози.

Як прати тканину для футболок для фітнесу?

Часто після інтенсивних занять фітнесом на футболці з'являється неприємний запах. Це через бактерії, які живуть на шкірі і харчуються потім. Позбутися від запаху допоможе замочування футболки перед пранням в розчині води і оцту в пропорції 1: 4.

Щоб одяг для занять фітнесом завжди мав гарний вигляд потрібно її прати після кожного тренування. При цьому можна використовувати спеціальні гелі, а ось кондиціонери краще не застосовувати, тому що вони сприяють утриманню запаху і бактерій. Футболку для фітнесу слід прати в теплій воді і сушити на повітрі.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт