Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ДОГЛЯД ЗА ТРИКОТАЖЕМ2019-12-23При догляді за трикотажем з натуральної вовни, слід керуватися наступними правилами
ДОГЛЯД ЗА ТРИКОТАЖЕМ

ДОГЛЯД ЗА ТРИКОТАЖЕМ

При догляді за трикотажем з натуральної вовни, слід керуватися наступними правилами.  Для прання використовуйте тільки нелужні миючі засоби або засоби зі зниженим вмістом лугу. Прати в холодній воді або при температурі води не вище 30 ° С.
Вироби з вовни прати тільки вручну, багаторазово прополіскуючи їх до тих пір, доки вода не стане абсолютно прозора. В останню воду, щоб освіжити колір, додайте трохи оцту.

Прати вовняну трикотажну річ в пральній машині можна тільки у тому випадку, якщо на етикетці вовняного мотка, з якої вона зв'язана, було відповідне маркування, - встановивши терморегулятор в положення "вовна" і, щоб не пошкодити волокна, помістити виріб в спеціальний мішок або наволочку.
Пам'ятайте, що навіть порошки найвищої якості, які не придатні для прання вовняного трикотажу, містять агресивні компоненти, які руйнують чутливі волокна з кожним пранням. В результаті вироби збігаються, деформуються, вовна скочується, а пряжа світлих тонів набуває жовтуватого відтінку.

Зараз на ринку з'явилися універсальні миючі засоби, виготовлені за новітніми технологіями і оригінальною рецептурою, які забезпечують делікатне прання виробів з вовни, тонкого трикотажу, натурального і штучного шовку, мережива і нижньої білизни.
Їх формула, розроблена з урахуванням особливостей природних властивостей волокон чутливих матеріалів на основі використання натуральних компонентів, забезпечує високу миючу здатність і одночасно делікатний догляд, при якому відновлюється і підтримується природний баланс волокон і гарантується їх захист. Світлі і темні в'язані речі періть окремо.

Як сушити трикотаж

Випрані речі злегка відіжміть в махровому рушнику, не викручуючи! Зайву воду з товстого трикотажу можна видалити в центрофузі пральної машини в режимі делікатного віджиму, а решту - за допомогою махрового рушника. Сушіть в'язані вироби в розправленому вигляді на поглинаючій воду підкладці (наприклад, махровому рушнику), попередньо надавши їм відповідної форми. Час прання і сушіння повинно бути мінімальним, так як тривале доторкання частин вологого виробу може негативно відбитися на його кольорі. Не сушіть вироби з вовни поблизу обігрівальних приладів та під прямими променями сонця.
Прасувати трикотаж необхідно з виворітного боку тільки паром при температурі 80-100 ° С, ледь торкаючись виробу. Не ставте праску на виріб.

Як правильно зберігати трикотаж

Якщо ви хочете уникнути складок і заломів на трикотажних речах, дотримуйтесь наших рекомендацій. Розкладіть виріб на столі спинкою вниз. Рукава по лініях швів виточок відверніть на передню частину виробу. І потім складіть його поперек і навпіл, відвернувши нижню частину на верхню.
 

Загальне правило: важкі вироби з товстого трикотажу, наприклад, бавовняного, повинні перебувати на полиці вашої шафи в самому низу, так щоб під їх вагоюбільш легкі - з тонкої вовни, мохеру або ангори - не приминались.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт