Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ВИДИ НЕНАТУРАЛЬНИХ ТКАНИН: ШТУЧНІ І СИНТЕТИЧНІ2019-12-17Текстильна промисловість, застосовуючи сучасні технології постійно винаходить нові види ненатуральних тканин. Дихаючі, м'які по структурі, приємні
ВИДИ НЕНАТУРАЛЬНИХ ТКАНИН: ШТУЧНІ І СИНТЕТИЧНІ

ВИДИ НЕНАТУРАЛЬНИХ ТКАНИН: ШТУЧНІ І СИНТЕТИЧНІ

Текстильна промисловість, застосовуючи сучасні технології постійно винаходить нові види ненатуральних тканин. Дихаючі, м'які по структурі, приємні на дотик - все більше стають схожими на природні матеріали. За зовнішнім виглядом нічим не поступаються. Речі, зроблені з них, зустрічаються в кожному будинку.

Ненатуральні тканини і їх основні різновиди

Належать до них і відомі, перевірені часом матеріали, що завоювали популярність серед великої кількості споживачів, наприклад - це:

• Ацетатний шовк. Вперше винайдено в Англії на початку минулого століття. Тепер часто входить до складу різних тканин, для поліпшення якості. Має низьку ціну, що робить його доступним для будь-якого покупця. Має здатність відштовхувати вологу. Використовується у виробництві купальників, парасольок, фіранок у ванну. Деякі різновиди ацетатного шовку застосовують для виготовлення меблевої оббивки.

• Бамбукова віскоза. З'явилася недавно, але моментально завоювала довіру у людей, які дотримуються здорового способу життя. Сировина бамбука має безліч корисних речовин для здоров'я людини. Деякі фахівці стверджують, що властивості цієї тканини вище, ніж у льону та бавовни. Роблять одяг для маленьких дітей, шиють постіль, рушники, халати, майки, футболки та інші речі.

• Фліс. Використовується для пошиття теплого дитячого та спортивного одягу.

• Мікрофібра. Використовується у виготовленні нижньої білизни, легкої спортивної форми, в якій комфортно і в холод, і в спеку.

• Лайкра. Використовується як добавка для інших тканин. Входить до складу всіх стрейчевих речей.

• Модал. Виробляти почали в Японії ще в 30-х роках минулого століття. Сировиною служить целюлоза з деревини евкаліпта, альпійської сосни, бука. Шиють літній та спортивний одяг, роблять колготки, шкарпетки, панчохи, одяг для дому, банні та постільні приналежності.

Що таке ненатуральні тканини

Матеріали, створені з ненатуральних волокон, вражають різноманітністю і діляться на дві групи:

• Штучні тканини. Виготовляються методом переробки природної сировини (целюлози, деревини, очерету, скла) хімічним способом - це ацетатний і віскозний шовк, штапельне полотно. Гладкі з матовим відблиском, стійкі до тертя. Легко перуться і швидко висихають. Пропускають повітря.

• Синтетичні волокна - нейлон, капрон, нітрон, лавсан та інші. Вони виробляються при використанні низькомолекулярних субстанцій, в основному неорганічного походження (вуглецю, водню, азоту). Переробка відбувається способом полімеризації або конденсації. Тканини мають теплозахисні властивості, водопроникність, майже не мнуться. Легко забарвлюються і зберігають колір.

Завдяки різноманітному широкому асортименту і відносно дешевою ціною, ненатуральні тканини, найбільш затребувані у виробництві текстильних виробів.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт