Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
БІЛА БЯЗЬ: ОСНОВНІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕРІАЛУ2019-12-17Волокна бавовни є найбільш універсальними, а тому частіше ніж інші використовуються для виготовлення тканин. Одним з популярних видів бавовняних ткани
БІЛА БЯЗЬ: ОСНОВНІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕРІАЛУ

БІЛА БЯЗЬ: ОСНОВНІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕРІАЛУ

Волокна бавовни є найбільш універсальними, а тому частіше ніж інші використовуються для виготовлення тканин. Одним з популярних видів бавовняних тканин є бязь.

Що таке біла бязь?

Бязь - текстильний матеріал, який виготовляється шляхом специфічного переплетення волокон бавовни, яке створює на поверхні приємний візерунок.

Переваги матеріалу бязь:

• Тканина не містить синтетичні волокна, тому не схильна провокувати алергічні реакції і роздратування на чутливій шкірі;

• Матеріал приємний на дотик, тому часто використовується для виготовлення дитячих речей;

• Тканина добре пропускає повітря, дозволяє шкірі повноцінно дихати;

• Волокна бавовни добре піддаються фарбуванню, тому можна зустріти широке розмаїття кольорів;

• Біла бязь універсальна і використовується практично у всіх сферах життєдіяльності людини.

Навіщо потрібна біла бязь?

Біла бязь є відмінним варіантом для пошиття постільної білизни. Тканина приємна на дотик, не схильна викликати алергічні реакції і роздратування на шкірі. Матеріал екологічно чистий і універсальний у використанні.

Постільну білизну з бязі рекомендовано використовувати в дитячих ліжечках, так як тканина добре пропускає повітря і вбирає вологу. Тканина досить щільна і міцна, не схильна до розривів і навіть механічних пошкоджень. Біла бязь не піддається фарбуванню, що особливо важливо при відборі тканини для контакту зі шкірою малюка.

Для дорослих, більш привабливим варіантом є бязь набивна. Даний вид особливий тим, що тканина піддається нанесенню декоративного малюнка ще в процесі виготовлення. Поширеними зображеннями на поверхні матеріалу є квіткові мотиви, геометрія або просто пустотливий горошок.

Яка білизна з білої бязі?

З білої бязі можна шити не тільки постільну білизну, але і нижню. Тканина володіє лише позитивними властивостями, серед яких довговічність і привабливість. Поверхня білої бязі гладка і це додає додаткового комфорту при використанні.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт