Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ЯКОГО КОЛЬОРУ КУПИТИ КАРНИЗ ДЛЯ ШТОР?2019-12-17Карниз - обов'язковий елемент в житловому або офісному приміщенні. Цей предмет необхідний для підтримки петель від штор, які захищають від попадан
ЯКОГО КОЛЬОРУ КУПИТИ КАРНИЗ ДЛЯ ШТОР?

ЯКОГО КОЛЬОРУ КУПИТИ КАРНИЗ ДЛЯ ШТОР?

Карниз - обов'язковий елемент в житловому або офісному приміщенні. Цей предмет необхідний для підтримки петель від штор, які захищають від попадання сонячних променів.

Навіщо потрібен карниз?

Карниз використовується для підтримки штор, а також виготовлення повноцінних композицій. В якості декоративного оформлення віконного отвору можуть бути використані штори, завіси, тюль, ламбрекени, гардини, портьєри.

Існує велика кількість різних методик, які вчать створювати правильні композиції при декоруванні віконного отвору. Із них можна дізнатися які відтінки карнизів бувають і як до них підбирати текстильні матеріали.

Як вибрати і купити карниз для штор?

Основними і найбільш популярними видами карнизів є:

• Дерев'яні. Для виготовлення таких карнизів використовуються якісні і натуральні дерев’яні матеріали. Цей вид має високу якість, міцний і довговічний. Матеріал легко піддається фарбуванню, але найбільш популярні відтінки карниза це темно-коричневий, горіховий і червоного дерева;

• Металеві. Металеві карнизи використовуються досить часто, є найбільш поширеними. Метал легко піддається фарбуванню, тому можна зустріти абсолютно будь-який відтінок. Особливо добре для робочого інтер'єру підходять карнизи світлого відтінку;

• Пластикові. Найпривабливіші, але найменш надійні карнизи. Пластик не можна назвати довговічним матеріалом, тому і ціна його не дуже висока. Але пластикові карнизи мають привабливий зовнішній вигляд, особливо білого кольору.

У профільних магазинах існує широкий асортимент дерев'яних і металевих предметів, які надягають на краї карниза. Ці прикраси можуть бути пофарбовані в будь-який відтінок, а також містити на поверхні різні декоративні елементи: намистини, кулі, бісер. Купити карниз для штор з додатковими прикрасами можна в комплекті або вибрати окремо.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт