Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ЧИМ ПРАТИ ПАЛЬТО З КАШЕМІРУ?2019-12-17Назва тканини кашемір походить від назви індійського штату Кашмір. Натуральний кашемір отримують з густого пухового підшерстя гірських кіз. Пух цих ди
ЧИМ ПРАТИ ПАЛЬТО З КАШЕМІРУ?

ЧИМ ПРАТИ ПАЛЬТО З КАШЕМІРУ?

Назва тканини кашемір походить від назви індійського штату Кашмір. Натуральний кашемір отримують з густого пухового підшерстя гірських кіз. Пух цих дивовижних тварин вичісують спеціальними щітками і виробляють з нього найтонше полотно. Заготовляють пух один раз на рік під час весняної линьки. З однієї кози вичісують 100 - 150 грам пуху. Кашемірова нитка дуже тонка. Її товщина складає 19 мкм. Так, щоб виготовити пальто з кашеміру потрібно пух від 10-15 тварин.

Легкість - ось основна перевага кашеміру. Вага кашемірової тканини вимірюється в грамах. А по м'якості цей матеріал перевершує шовк. Ця тканина має цілющі властивості, вона має неперевершений зігріваючий ефект. Крім того, вона не викликає алергії.

З кашеміру виготовляють джемпера, головні убори, шалі та інші теплі речі. Однак кашемірові пальта - це мрія будь-якої модниці.

Натуральна кашемірова тканина відрізняється довговічністю, але для цього їй необхідний правильний догляд.

Верхній одяг з кашемірової тканини, наприклад, пальто, необхідно розвішувати на вішалці, щоб не допустити заломів.

Крім того вироби з кашеміру не варто носити постійно день у день, їх не можна заношувати.

Якщо пальто з кашеміру запилилося або незначно забруднилося, його можна спробувати почистити самостійно.

Для чищення можна скористатися спеціальною щіткою для кашеміру з м'якою щетиною, а також липким валиком. Спочатку за допомогою липкого валика для одягу очистити поверхню від пилинок і ворсинок, а потім пройтися щіткою у напрямку ворсу. Щіткою прибираються також невеликі цятки. З особливою ретельністю слід чистити підкладку, комір і кишені.

Ще при тривалому носінні на поверхні кашемірового пальто можуть утворюватися ковтунці з пуху. Їх можна прибрати за допомогою ножиць або спеціальної гребінки.

Як чистити кашемір самостійно?

Пальто з кашеміру при пранні може розтягнутися, втратити форму, тому його краще не прати. Але в разі гострої необхідності прати слід тільки вручну. І тільки при температурі не вище 30 градусів. З миючих засобів можна використовувати шампунь. Не можна вибілювати. Полощуть кілька разів в проточній воді і злегка віджимають. Викручувати не рекомендується.

Прати в пральній машині можна лише пальто, виготовлене з тканини з додаванням синтетики. Для машинного прання придатні виключно пальто з тканини з додаванням синтетичного волокна. Пальто з натурального кашеміру в пральній машині прати не можна.

Чи можна прасувати кашемір?

Прасувати речі з кашеміру не рекомендується. Якщо на пальто з'явилися зім’ятості або заломи, то їх можна прибрати методом відпарювання.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт