Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Що означає демісезонна ковдра2019-12-18Демісезонні ковдри - особливі універсальні моделі, які використовуються в будь-який час року. Зазвичай ці ковдри складаються з двох шарів - тонкого і
Що означає демісезонна ковдра

Що означає демісезонна ковдра

Демісезонні ковдри - особливі універсальні моделі, які використовуються в будь-який час року. Зазвичай ці ковдри складаються з двох шарів - тонкого і полегшеного товстого, а з'єднуються вони між собою за допомогою липучок, кнопок, rудзиків або зав'язок. Залежно від температури можна спати під одним з цих шарів або відразу під обома.

Ковдри можуть відрізнятися способом їх пошиття та оздоблення. Самий практичний і зручний варіант - касетний тип збірки. Стьобані і каростепні вироби, навпаки, швидко втрачають свою форму, а наповнювач скочується.

Також корисно дізнатися, що таке тік ковдри. Тік - це натуральна тканина, що складається з бавовни, льону або пеньки. Вона досить щільна і довговічна, а також м'яка і володіє високою повітропроникністю. Використовується в основному для «чохлів» м'яких виробів з наповнювачем, тобто для напірників. Ковдри з середнього по щільності тіку дуже зручні, а їх дизайн різноманітний через стійкість забарвлення. Єдиний їхній серйозний недолік - гігроскопічність, тобто гарне поглинання вологи. Але проблем можна уникнути регулярно провітрюючи і просушуючи ковдру, особливо при тривалих зберіганням в згорнутому вигляді.

І найважливіше - яка ковдра краще, якщо судити за наповнювачем.

Вовняні ковдри

Це екологічний варіант:

1. Вовна відмінно зберігає тепло, в той же час залишаючись дихаючим матеріалом.

2. Якісними, але і дорогими є ковдри з верблюжої вовни. Вони прекрасно поглинають вологу і не вбирають запахи, мають велику міцність.

3. Вовна вівці має схожі властивості, однак вона важча і дешевша.

4. Будь-які вовняні ковдри накопичують в собі пил і їх не можна прати.

5. Небезпечні для алергіків.

Пухові ковдри

Особливо легкі і повітряні. Зберігають тепло в будь-який мороз. Циркуляція повітря в них хороша, як і поглинання вологи, але через це ковдру може відсиріти. При правильному догляді прослужить до 30 років.

За ними складно доглядати - за допомогою провітрювання і сухого чищення. Не можна використовувати при алергії і астмі.

Ватяні ковдри

• Замерзнути під такою просто неможливо.

• Вата добре пропускає повітря і вбирає воду, але також і сторонні запахи.

• Виріб має пристойну вагу.

• Наповнювач з часом скочується і збивається в грудки.

Шовкові ковдри

Надзвичайно теплі, хоча їх вага майже не відчувається - шовк є натуральним терморегулятором. Гігроскопічна, навіть ввібравши воду, на дотик залишаються сухими. Не викликають алергії, а бактерії не можуть в них оселитися.

Досить дорогі, вимагають особливого догляду.

Бамбукові ковдри

Дуже популярний варіант, тому що не може містити бактерії або мікроби. Приголомшлива здатність до поглинання вологи і повітропроникність. Абсолютно не алергенні.

Важать небагато, відмінно зберігають тепловий баланс незалежно від сезону. Нескладно чистити.

Вартість досить висока, до того ж складно купити якісний виріб - продавці можуть видавати комбіновані склади за чисте бамбукове наповнення.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт