Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ РЕКОМЕНДОВАНО КУПУВАТИ КАРНИЗ?2019-12-17Карниз - незамінний елемент в кожній квартирі, де за задумом дизайнера, особливий акцент буде зроблено на віконному отворі. Необхідність карниза підтв
З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ РЕКОМЕНДОВАНО КУПУВАТИ КАРНИЗ?

З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ РЕКОМЕНДОВАНО КУПУВАТИ КАРНИЗ?

 

Карниз - незамінний елемент в кожній квартирі, де за задумом дизайнера, особливий акцент буде зроблено на віконному отворі. Необхідність карниза підтверджується тим, що саме це пристосування притримує консервативні елементи віконного декору: тюль, штори, штори, гардини, портьєри і ламбрекени.

Навіщо треба купувати карниз і якому матеріалу віддавати перевагу?

Карниз може бути виготовлений з металу, дерева або пластику. Вибирати матеріал потрібно в залежності від початкового інтер'єру приміщення. Якщо планується класичний дизайн, рекомендовано купувати карниз з натурального дерева. Такий матеріал є довговічним і зносостійким, надовго зберігає цілісність і привабливість. Рекомендовано вибирати карниз з горіха, дуба або червоного дерева. Такі карнизи добре поєднуються з декоративними меблями, а в якості оформлення віконного отвору досить використовувати темні щільні штори з оксамиту або плюшу.

Металеві карнизи також відрізняються довговічністю і міцністю. Матеріал обробляється спеціальними речовинами, завдяки чому не страждає від іржі. Якщо виникає питання якого кольору купити карниз, то саме металевий є хорошим варіантом. Такі карнизи найбільш поширені, так як добре піддаються фарбуванню і можуть гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр приміщення.

Перевагою металевих карнизів є велика кількість аксесуарів і різних насадок на краю карниза. Найбільш популярними є металеві аксесуари у вигляді квіток або геометричних фігур.

Купити карниз із пластику найбільш вдалий вибір для ванної кімнати або для спальні в сучасному стилі. Перевагою пластикового карниза є матовий білий колір, який добре гармонує зі стилем прованс або оздоблення приміщення в пастельних відтінках.

Переваги пластикового карниза:

• Такий виріб має невисоку вартість, особливо в порівнянні з аналогами з натурального дерева;

• Пластикові карнизи довговічні, але необхідно правильно розподілити вагу. Під великим впливом штор, ламбрекенів і тюлю, пластиковий виріб схильний до деформації;

• Існує широкий асортимент пластикових карнизів різної форми.

 

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт