Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Як часто потрібно міняти подушку?2019-12-19Подушка - обов'язковий елемент постільного інвентарю. Саме подушка підтримує голову, шию і хребет в правильному положенні в період сну. Виріб необ
Як часто потрібно міняти подушку?

Як часто потрібно міняти подушку?

Подушка - обов'язковий елемент постільного інвентарю. Саме подушка підтримує голову, шию і хребет в правильному положенні в період сну. Виріб необхідно регулярно чистити, а також після закінчення певного терміну замінити на новий. Час експлуатації подушки залежить від матеріалу наповнювача, а також стану виробу. Більше інформації про термін використання виробник вказує на етикетці або ярлику. Але в середньому для здорового і солодкого сну міняти подушку необхідно не рідше, ніж кожні 3 роки. Проводити заміну потрібно виходячи з ряду причин, які впливають на здоров'я людини.

Причини зміни подушки:

  • Розвиток алергічних реакцій.
  • Виникнення болю в шиї і хребті.
  • Втрата первісної однорідності наповнювача.
  • Поява неприємного запаху.

За весь період використання деякі люди не схильні віддавати подушку в хімчистку і навіть не проводять очищення в домашніх умовах. Такий безвідповідальний підхід до постільного аксесуару призводить до потрапляння пилу, який осідає на поверхні наповнювача і сприяє розмноженню кліщів. Внаслідок цього у людини виникають алергічні реакції, сон порушується тривалим кашлем, супроводжується нежиттю і чханням. Перші спалахи алергії є вагомими причинами змінити подушку.

Також, під час експлуатації подушки, зношується напірник. Якщо його не міняти під час чисток, згрубла поверхню чохла може викликати роздратування і мікропошкодження на шкірі.

Головні болі, а також дискомфорт в хребті і шиї, можуть виникати у людини внаслідок втрати подушкою пружності. Через неправильне положення голови відбувається стискання кровоносних судин і нервів в області шиї. Це провокує виникнення болів, стає причиною недосипання і безсоння.

За довгий період експлуатації подушка може втрачати первинний зовнішній вигляд. В першу чергу це викликано деформацією і порушенням цілісності наповнювача. Пух або перо можуть «випадати» з напірника в значній кількості, а синтетичний або бамбуковий наповнювач - збиватися в грудки. Всі ці види деформації наповнювача призводять до втрати подушкою пружності, м'якості і основних функцій.

Внаслідок пітливості голови під час сну, розвитку пилових кліщів, знаходження подушки в темному і непровітрюваному місці, - у вироба виникає неприємний запах. Він не виводиться при пранні і навіть при здачі подушки в хімчистку. Ця ознака є вирішальною для заміни подушки на нову.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт