Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Як підібрати колір карнизу?2019-12-19Карниз - незамінний елемент в оздобленні сучасного приміщення. Завдяки карнизу можна повісити штори, занавіски і тюль, які надають віконній рамі вишук
Як підібрати колір карнизу?

Як підібрати колір карнизу?

Карниз - незамінний елемент в оздобленні сучасного приміщення. Завдяки карнизу можна повісити штори, занавіски і тюль, які надають віконній рамі вишуканості і привабливості. Крім матеріалу виготовлення, методу кріплення і форми карниз необхідно правильно вибрати за кольором.

Вибір кольору карниза залежить від:

  • кольору стіни;
  • кольору штор;
  • відтінка стелі;
  • поєднання з меблями в приміщенні.

Орієнтиром при виборі карниза може бути колір стіни. Особливо часто цей прийом використовується при виборі кольору карниза з настінним кріпленням для створення повноцінного гармонійного виду. Підбір кольору карниза під основний відтінок шпалер або фарби для стін є безпрограшним варіантом. При такому виборі бажано створювати акцент на шторах, вибирати більш яскраві або строкаті тканини. Це захистить віконну раму від зливання зі стінами і забезпечить від втрати в інтер'єрі.

Підбір карниза під колір штор створює ілюзію високих стель, тому такий варіант рекомендовано застосовувати в приміщеннях з стелями нижче 3 метрів. Також вибір карниза під колір штор створює повноцінну картину і гармонійно виділяє віконний отвір в приміщенні.

Купівля карниза під колір стелі створює найбільш нейтральну картину в загальному інтер'єрі приміщення. Наприклад, біла стеля, білий карниз і штори, гармонійно виглядають на тлі вершкових або блідо-жовтих стін. При цьому акцент необхідно створювати на темних, дерев'яних меблях, темних килимах на підлозі, ексклюзивних картинах і інших елементах декору.

Поєднання кольору карниза з меблями в приміщенні є безпрограшним варіантом. Головне не перестаратися в насиченні кімнати одним кольором, краще пограти з відтінками. Наприклад, якщо стіни в кімнаті кремові або бежеві, а оббивка меблів блакитного кольору, то гармонійно виглядатимуть штори блакитного або синього відтінку, а карниз треба вибирати зі світлого дерева (дуб, горіх, світлий венге).

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт