Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Як прати пір'яні подушки в домашніх умовах?2019-12-19Подушки - елемент спального комплекту, який теж вимагає періодичного догляду. Особливо важливий догляд за виробами з натуральних наповнювачів, адже са
Як прати пір'яні подушки в домашніх умовах?

Як прати пір'яні подушки в домашніх умовах?

Подушки - елемент спального комплекту, який теж вимагає періодичного догляду. Особливо важливий догляд за виробами з натуральних наповнювачів, адже саме пух і перо добре пропускають пил, який осідає на поверхні і сприяє розмноженню кліщів.

Для того, щоб не допустити або усунути проблему необхідно періодично проводити чистку подушки. Прання пір'яного виробу може проводитись методом здачі подушки в хімчистку або ж у домашніх умовах при використанні традиційних способів.

Два найпоширеніші способи чистки подушок в домашніх умовах:

  • прання руками;
  • прання в пральній машинці.

Важливо пам'ятати, що прання в домашніх умовах передбачає акуратність і містить деякі тонкощі проведення процедури.

Перед пранням слід підготувати невелику кількість марлі з якої потрібно зшити три мішки. Далі потрібно розпороти напірник і дістати вміст подушки. Рекомендовано процедуру проводити в широкому тазу або ж на рівній горизонтальній поверхні, попередньо застеливши її простирадлом. Це дозволить рівномірно розподілити пір'я на три купи і наповнити ними попередньо підготовлені марлеві мішки, не особливо забруднивши пір'ям приміщення.

Після цього, слід помістити марлеві мішки з пір'ям в тази, наповнені рідким миючим засобом для делікатного прання і теплою водою. У цьому розчині потрібно ретельно прополоскати мішки протягом декількох хвилин. По закінченню прання потрібно кілька разів змінити воду, щоб вимилися залишки миючого засобу з пір'я. Під час заключного полоскання, в воду можна додати кілька крапель ефірного масла для дезінфекції та наповнення пір'я ароматом.

Після полоскання марлеві мішки з пір'ям необхідно залишити на сонці або батареї до повного висихання. Іноді цей процес може зайняти кілька днів. Після сушіння пір'я потрібно збити і висипати в єдину купу на попередньо розстеленому покривалі. Зібравши всі пір'я воєдино необхідно виготовити новий напірник і наповнити його.

Прання в пральній машинці значно полегшує процедуру, але слід дотримуватися кількох конкретних правил. Після того, як пір'я з подушки буде розкладено по трьом марлевим мішкам, їх потрібно помістити в пральну машинку з попередньо обраним режимом «делікатного прання». Замість порошку рекомендовано використовувати рідкий миючий засіб. Після прання марлеві мішки з пір'ям сушаться на батареї або під сонячними променями протягом декількох днів.

Єдиний мінус прання в пральній машинці - ймовірність засмічення фільтра пір'ям.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт