Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Як вибрати канву для вишивання2019-12-19Канва - спеціальне полотно для вишивання картин за схемами або для створення власного зображення. Для того, щоб малюнок вийшов максимально вдалим і то
Як вибрати канву для вишивання

Як вибрати канву для вишивання

Канва - спеціальне полотно для вишивання картин за схемами або для створення власного зображення. Для того, щоб малюнок вийшов максимально вдалим і точним, необхідно розібратися в існуючих видах канви. Види відрізняються за призначенням, а також за кількістю ниток в висоту і ширину.

Види канви:

  • «Аїда»;
  • Канва рівномірного переплетення;
  • Страмін;
  • Пластикова канва.

Найбільш популярний вид канви, використовується для уроків вишивання в школах, а також саме канва «Аїда» продається в комплекті з наборами для рукоділля. Така канва чудово підходить для початківців-рукодільниць і для досвідчених вишивальниць. Завдяки щільності ниток, хрестики легко визначити і прорахувати. Це значно спрощує процедуру вишивання за схемою.

Найбільш часто канва «Аїда» виготовляється з натуральної бавовни. У деяких випадках, для додання еластичності, до складу можуть входити синтетичні волокна. Розмір канви «Аїда» може бути абсолютно різним, найбільш часто використовується - 14. Канва такого розміру має досить великі «квадратики», що дозволяє без проблем прораховувати стежки. Канва розмірами 16 і 18 відповідно дрібніше, тому використовується в основному досвідченими вишивальницями.

Канва рівномірного плетіння - полотно, яке рекомендовано використовувати досвідченим умільцям. На такій тканині необхідно самостійно визначати хрестики, тому потрібно мати хороший зір. Вишиті зображення на канві рівномірного плетіння виглядають більш реалістично.

Канва «Страмін» - матеріал, на якому прийнято виготовляти вишивки для домашнього текстилю. Основні відмінності - щільна тканина і великі квадратики.

Пластикова канва використовується для об'ємної вишивки, різних сувенірів і прикрас. Вишивати на цьому матеріалі не складно, але необхідно дотримуватися точності та акуратності - приховати виворітну сторону буде неможливо.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт