Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Як вибрати ковдру з бамбука?2019-12-19Бамбук - дерево, яке здавна славиться в країнах Азії і недавно його популярність оточила і європейські країни. Ковдра з бамбука є екологічно чистим ви
Як вибрати ковдру з бамбука?

Як вибрати ковдру з бамбука?

Бамбук - дерево, яке здавна славиться в країнах Азії і недавно його популярність оточила і європейські країни. Ковдра з бамбука є екологічно чистим виробом, позитивно впливає на здоров'я власника, а також сприяє комфортному сну.

Видобувається бамбукове волокно зі стебел двома способами: механічним або хімічним. Серед найбільш важливих аспектів бамбукового матеріалу, необхідно виділити його антибактеріальні і антиалергічні властивості. Тобто, матеріал такої ковдри найбільш підходить для алергіків і дітей. Бамбукова ковдра відрізняється ідеальною провідністю повітря та здатна вбирати вологу.

За складом наповнювача розрізняють такі види:

  • Суміш бамбукового волокна з бавовною;
  • Суміш бамбука і льону;
  • Суміш бамбука з шовком.

Виходячи з сезонності необхідно визначити такі види: зимова і літня ковдри. Зимову ковдра з бамбука містить додаткове ущільнення, а на зовнішній вигляд виглядає в два рази більш пишною і товстою. Також, за рахунок щільності, зимовий варіант бамбукової ковдри значно важчий. Літній варіант бамбукової ковдри виготовлений з тонких волокон бамбука, добре пропускає повітря, сприяє випаровуванню вологи під час сну у спекотну ніч, створює відчуття прохолоди.

Переваги ковдри з бамбука?

Серед найбільш головних переваг слід зазначити екологічну чистоту виробу. Ніякої синтетики в складі немає, тому він легкий і комфортний у використанні. Матеріал має можливість пропускати повітря і тому дуже цінується для використання в літню пору року.

Якого розміру і як вибрати?

Зимова і літня ковдри з бамбука відрізняються теплом і щільністю. Тому при покупці потрібно відразу передбачати обидва варіанти. Вже безпосередньо при виборі ковдри необхідно оцінити зовнішній вигляд і ретельно перевірити шви. Неприпустимо, щоб шви були зроблені «абияк», а нитки стирчали в різні боки. Краї виробу повинні бути акуратно прошиті і оброблені.

Відносно розміру, необхідно визначити для кого призначається цей виріб. Якщо покупка для дитини або новонародженого необхідно зробити вимір росту і до даного числа додати +1 метр. У разі купівлі одинарної ковдри для дорослої людини, найчастіше представлені розміри 145 × 200 і 175 × 200 см.

Чи можна прати бамбукову ковдру?

Вироби з бамбукового матеріалу практично неможливо прати вручну, адже це дуже складний і трудомісткий процес. Але також важливо пам'ятати, що при використанні пральної машинки необхідно дотримуватися делікатного режиму прання. При високій кількості обертів барабана тканина може не витримати і безповоротно зіпсуватися. Що ж стосується віджиму, то необхідно також враховувати, що сильного віджимання не витримає бамбуковий наповнювач. Він просто зіб'ється і ковдра втратить зігріваючі властивості.

Сушити ковдру з бамбукових волокон рекомендовано на горизонтальній поверхні. Послужити цьому може великий стіл або просто підлога, попередньо застелена клейонкою. Через певний проміжок часу можна розвісити ковдру на балконних мотузках.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт