Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Які матеріали для ляльок слід вибрати?2019-12-17Ляльки - незамінний елемент в житті кожної дитини. Але також іграшки є і важливим предметом інтер'єру приміщення. Ляльки і численні м'які ігра
Які матеріали для ляльок слід вибрати?

Які матеріали для ляльок слід вибрати?

 Ляльки - незамінний елемент в житті кожної дитини. Але також іграшки є і важливим предметом інтер'єру приміщення. Ляльки і численні м'які іграшки приносять вишукування і розкіш в спальню або вітальню, допомагають створити тепло і домашній затишок.

Найпопулярніші матеріали для ляльок:

• Оксамит;

• Бавовна;

• Шовк.

Оксамит - незвичайний текстильний матеріал, який використовується для пошиття основи ляльки, а також верхнього вбрання. Оксамит може бути виготовлений з натуральних і синтетичних ниток, також допустима комбінація волокон. Сумішеві тканини є найбільш підходящим варіантом для пошиття іграшок, адже добре піддаються обробці і догляду.

Основною перевагою оксамиту є невеликий ворс на зовнішній поверхні, який забезпечує тактильну приємність і візуальну привабливість тканини. Волокна добре піддаються фарбуванню і оксамит може бути представлений в широкій лінійці забарвлень.

Бавовна - найбільш популярний і часто використовуваний матеріал. Тканина натурального рослинного походження, тому має масу позитивних властивостей. Серед них особливе місце займає екологічна чистота і гігієна. Тканина не провокує алергічні реакції і не викликає роздратування на шкірі. Бавовняні волокна легко піддаються фарбуванню і комплексному догляду, не вимагаючи особливих технологій.

Шовк - незвичайний матеріал. Тканина володіє привабливим глянцевим блиском, який утворюється на верхній поверхні завдяки щільному методу скручування волокон. Як правило, шовк виготовляється з натуральних волокон кокона шовковичного шовкопряда.

Які матеріали варто вибирати для волосся ляльки?

Якщо визначитися з якого матеріалу готувати тіло ляльки Тільди легко, то питання з волоссям - складніше. Без проблем можна використовувати синтетичну жилку, а також різні стрічки. Для створення волосся ляльки з натуральних волокон можна використовувати звичайні бавовняні нитки. Матеріал легко піддається обробці, фарбуванню і подальшому звільненню.

Як зшити плаття для ляльки?

Для того, щоб зшити плаття для ляльки, заздалегідь необхідно створити викрійки. Форма - приклад елементів готового виробу, яка незамінна при пошитті предметів гардероба. В мережі Інтернет або тематичних журналах можна знайти велику різноманітність викрійок для лялькових суконь.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт