Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ОСНОВНІ СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ ТКАНИНИ СІТКА ЗОЛОТА2019-12-17При величезній різноманітності текстильних матеріалів, покупці часто губляться і не можуть зробити правильний вибір. Особливо часто такі проблеми дола
ОСНОВНІ СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ ТКАНИНИ СІТКА ЗОЛОТА

ОСНОВНІ СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ ТКАНИНИ СІТКА ЗОЛОТА

При величезній різноманітності текстильних матеріалів, покупці часто губляться і не можуть зробити правильний вибір. Особливо часто такі проблеми долають споживачів при покупці тканини на плаття і для декору приміщення.

Які тканини краще вибирати для будинку?

Для будинку, як не дивно, не рекомендовано вибирати виключно натуральні матеріали. Такі тканини вимагають посиленого і складного догляду, а також легко піддаються забрудненням. Тому існує якась межа при виборі матеріалів: якщо мова йде про оббивку меблевого гарнітура - краще віддавати перевагу штучним тканинам. Вони легко піддаються очищенню та й, в принципі, не схильні до утворення складних плям. Також штучні тканини довговічні, зносостійкі і не схильні до стирання.

Якщо мова йде про декоративне оформлення віконного прорізу, - тканина сітка золота є оптимальним вибором. Матеріал сітка виготовляється з волокон бавовни і поліестеру, що забезпечує максимально комфортне застосування. Завдяки бавовні, тканина сітка не викликає алергічних реакцій і в цілому безпечна для володарів чутливої ​​шкіри.

Також перевагою є і наявність синтетичних волокон у складі. Волокна поліестеру безпечні для організму людини, а ще така тканина добре піддається очищенню. Тюль з тканини сітка золота можна прати руками або в пральній машинці, адже міцність волокон дозволяє виробу зберігати первинний зовнішній вигляд надовго.

Де використовувати тканину сітка золота?

Не існує ніяких особливих правил для застосування текстилю в тій чи іншій категорії. Кожна людина унікальна і тому дизайнери покликані лише надавати допомогу при виборі тканин і створенні повноцінної композиції.

Тканина сітка золотого кольору також може бути використана при:

• Виготовленні штор;

• Послуги з пошиття жіночого одягу;

• Виготовленні декорацій і театральних костюмів.

Відносно штор, вже було зазначено, що тканина сітка золота є ідеальним матеріалом для створення легкої і невимушеної, теплої і затишної атмосфери в будинку.

При пошитті жіночого одягу тканин сітка золота найбільш незамінна для дітей. Кожна дівчинка мріє до свята надіти пишне королівське плаття, а без фатину і сітки не обійтися. При пошитті святкових дитячих і дорослих вечірніх нарядів використовується сітка високої якості і яка повністю безпечна для дітей.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт