Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Який флізелін краще2019-12-18Флізелін - це матеріал нетканого матеріалу в верхньому виду, який застосовують при виготовленні предметів одягу, щоб посилити деталі крою. За допомого
Який флізелін краще

Який флізелін краще

Флізелін - це матеріал нетканого матеріалу в верхньому виду, який застосовують при виготовленні предметів одягу, щоб посилити деталі крою. За допомогою флізелінової стрічки можна підвищувати міцність і зносостійкість виробів, а також запобігти їх деформуванню. Умілі майстрині за допомогою цього виробу втілюють в життя найскладніші дизайнерські рішення у вигляді оригінального верхнього одягу і т.д.

Галузь застосування

Багатьох цікавить те, де використовується флізелін і тут відкривається поле для фантазії. За допомогою стрічки з цього полотна роблять прокладки для:

• кромок;

• швів в куртках;

• комірів;

• поясів;

• клапанів на кишенях;

• країв сорочки.

Різного роду аксесуари і м'які іграшки виготовляються з застосуванням флізеліну. Як визначити який вид полотна вибрати?

Існує класифікація, побачити яку можна у будь-якому журналі для рукодільниць:

1. Н 180 володіє м'якістю і максимальною тонкістю і підійде для легких тканин у вигляді віскози, шифону, шовку.

2. Н 200 м'яка на дотик, але може відмінно підтримувати форму, що важливо для роботи з тканиною.

3. G405, Н 410 застосовують для дублювання елементів в брюках, пальто, а також у виробах на основі важкої бавовни і вовняної тканини.

4. F 220 - це варіант для тканини зі стійкістю до кип'ятіння, наприклад, льняного полотна.

 Також є поділ за типом флізеліна на клейовий і неклейовий:

1. Першим називають матеріал нетканого виду створений на основі целюлози з додатковим нанесенням клейового складу. Він підійде для додання жорсткості, для чого укладається за площею одягу. А для збереження легкості і форми приклеюють флізелін тільки на елементи, а для цього використовується праска.

2. Другий вид матеріалу - це тканина типу прокладки, на якій відсутній клейовий склад. Він може бути відривним і водорозчинним. Особливістю і того і іншого є можливість видалення з основної тканини без слідів. Це і робить флізелін популярним серед рукодільниць.

Робота з матеріалом

Як підшити штани флізеліном? Клейка стрічка вважається кращим варіантом і виконати це можна самостійно:

1. Тасьма прикладається на виворітну сторону речі, яка попередньо підвертається. Довжина стрічки вибирається більше ширини штанини.

2. Поверхня матеріалу пропрасовується до повного приклеювання стрічки.

3. Якщо стрічка не буде приклеюватися або ж це станеться частково, то її потрібно зняти, ретельно намочити і заново припрасувати.

4. Далі з липкої основи знімається паперовий шар, проте на вивороті залишається флізелін у вигляді ромбовидного малюнку.

При дотриманні рекомендацій щодо виконання проклеювання і вибору, щоб досягти бажаного результату просто і без застосування додаткових пристосувань. Головне придбати якісний матеріал в спеціалізованому магазині, щоб він повністю відповідав  держстандарту.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт