Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Яке хутро краще носиться2019-12-18На сьогодні, вироби для виготовлення яких використовується хутро користуються величезним попитом, проте, який з матеріалів самий зручний для носки? Са
Яке хутро краще носиться

Яке хутро краще носиться

На сьогодні, вироби для виготовлення яких використовується хутро користуються величезним попитом, проте, який з матеріалів самий зручний для носки? Саме цим питанням задаються ті, хто вважає за краще придбати предмети гардероба для носіння не на один сезон і так, щоб вони якомога довше зберегли свій привабливий вигляд.

Хутра, які носяться краще за все

На першому місці по довговічності - шкурка видри, що володіє темно-бурим кольором і грубою остю. Під час обробки матеріал піддається вищипуванню, після чого його можна порівняти з шкурою ведмедика. Завдяки наявності міцної міздрі, верхній одяг прослужить близько 20 сезонів.

На другому місці стоїть шкурка бобра, яка:

• надзвичайно щільна;

• з високим ворсом;

• з густим підшерстям;

• здатна врятувати від найлютішого морозу.

Така шуба зможе прослужити близько 15 років і не втратити своєї привабливості. Далі йде хутро морського котика, який став користуватися попитом в 18 столітті і його відмінною рисою можна назвати наявність стійкості до води та морозів.

Соболь визнаний королівським хутром, а також довговічним, але тільки за умови, що матеріал натуральний. Саме він зможе прослужити до 12 років і не втратить своїх експлуатаційних властивостей.

Замикає п'ятірку самих кращих у носінні хутряних шкурок саме норка, яка дуже затребувана на ринку верхнього одягу, однак щодо попередніх полотен прослужити вона може лише 7-8 років, звичайно ж за умови належного догляду.

Збереження хутряних виробів

У чому зберігати хутро, щоб воно якомога довше зберегло свою привабливість? Для цього варто дотримуватися ряду простих правил, виконання яких доступно кожному:

1. Для зберігання одягу вибирають місце без прямого впливу сонячних променів, а також підвищеної вологості.

2. Шуба вішається тільки на широкоплечих і підбитих плічках, забезпечених довгим гачком.

3. Категорично заборонено складати хутра у валізи і ящики.

4. Не рекомендується вішати на матеріал брошки та іншу біжутерію, так як вони порушують цілісність полотна, а це знижує термін служби.

5. Забороняється прямий вплив хімічних речовин, що руйнує підшерсток шкурки.

6. Якщо виріб промокне, то його струшують і розміщують на вішалці в кімнаті з вентиляцією.

Багато покупців цікавляться тим, що таке екохутро? Цей матеріал дійсно став особливо актуальним в останні роки, так як він використовується для виготовлення найрізноманітніших предметів гардероба, а за зовнішніми даними не може відрізнятися від натуральних шкурок.

Відмінність ворсинок такого полотна полягає в рівномірності і однорідності ворсинок, що не властиво жодній тварині на планеті. Одяг з екохутра здатен захистити свого власника від будь-якого морозу, вологи і завжди буде привабливим, однак не бажано спеціально мочити одяг, щоб не знизити його термін служби. Щоб висушити такий матеріал використовується звичайний фен і більше нічого.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт