Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ЯКИЙ НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ ПОДУШОК КРАЩЕ?2019-12-17Подушка є обов'язковою частиною комплекту постільної білизни, адже саме через правильне положення голови та шиї під час сну, людина відчуває бадьо
ЯКИЙ НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ ПОДУШОК КРАЩЕ?

ЯКИЙ НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ ПОДУШОК КРАЩЕ?

Подушка є обов'язковою частиною комплекту постільної білизни, адже саме через правильне положення голови та шиї під час сну, людина відчуває бадьорість. Вченими доведено, - люди, які сплять без подушки більш схильні до утворення травм і защемлень шийних хребців. Щоб знизити ризики необхідно придбати правильну і потрібну подушку.

Що найголовніше при виборі подушки?

Вибираючи подушку, в першу чергу необхідно звернути увагу на форму. Не варто вибирати дуже високі і великі подушки, - це призведе до того, що на подушку людина ляже не тільки головою, а й корпусом тіла. Такий стан речей призведе до болю в шиї і спині зранку.

Найбільш ідеальною формою подушки є стандартний розмір (70 на 70) квадратної форми. Така подушка підходить для дорослих і дітей з 10 років. До цього часу рекомендовано використовувати маленькі і плоскі подушки для немовлят.

Крім форми також дуже важливо ознайомиться з основними і найбільш популярними наповнювачами для подушки.

Як вибрати наповнювач для подушок: популярні варіанти:

• Пух перо;

• Синтепон;

• Гречана лузга.

Наповнювач з натурального пуху і пера водоплавних птахів є одночасно найкращим варіантом, але при цьому також має значні мінуси. Серед позитивних сторін натурального наповнювача слід відзначити високий рівень м'якості і еластичності, подушка з пера птахів досить пружна і приємна на дотик. Матеріал надовго зберігає міцність і позитивні експлуатаційні характеристики. Серед негативних сторін важливо відзначити те, що наповнювач може збиватися в грудки, провокувати алергічні реакції і ураження слизової. Також складним процесом є очищення такого наповнювача. Як правило, рекомендовано звертатися в професійні хімчистки.

Синтепон є одним з найбільш поширених видів наповнювача для подушки. Такий виріб надовго зберігає первинний зовнішній вигляд, а також не вимагає посиленої праці при очищенні. Синтетичний матеріал не провокує напади алергічної реакції, пружний і досить зручний.

Гречана лузга - один з найбільш корисних наповнювачів для подушки. Матеріал трохи колючий і шорсткий, завдяки чому забезпечує приємний масаж для шкіри голови і шиї. Також натуральна гречана лузга не схильна провокувати алергічні реакції слизової і роздратування на шкірі при контакті.

Холофайбер для подушок що це?

В першу чергу холофайбер - це синтетичний матеріал, який використовується для утеплення текстильної продукції. Популярними є куртки і пальта з наповнювачем з холофайбера, також не поступаються їм і ковдри. Кілька років тому до цього списку додалися і подушки з наповнювача холофайбер. Виріб надовго зберігає м'якість і пружність, не вимагає маси зусиль при чищенні і комфортний у використанні.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт