Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Яку тканину вибрати для сублімаційної печаті?2019-12-18Друк сублімації - метод перенесення друкованих зображень на поверхню текстильних виробів. Використовуючи цю техніку, кожен може отримати предмет гарде
Яку тканину вибрати для сублімаційної печаті?

Яку тканину вибрати для сублімаційної печаті?

Друк сублімації - метод перенесення друкованих зображень на поверхню текстильних виробів. Використовуючи цю техніку, кожен може отримати предмет гардероба з бажаним малюнком, написом або фотографією. Сублімація на тканині широко застосовується в спорті - для масового створення однакових комплектів одягу для всієї тренувальної групи або команди.

Перевагою сублімації є отримання яскравих і чітких зображень на поверхні. Малюнок не схильний пошкоджуватися під впливом високих температур і механічних пошкоджень, а також легко піддається очищенню в пральній машинці або руками.

Основними вимогами для текстильної продукції перед нанесенням друкованого зображення є: білий колір і переважний відсоток синтетики в складі тканини.

Матеріали, які підходять для сублімації:

• Атлас;

• Габардин;

• Двунитка.

Атлас - тканина, яка виготовляється спеціальним шляхом переплетення напівшовкових волокон. Обов'язковою умовою є наявність у складі синтетичних ниток. Як правило, за рахунок природного блиску, атлас широко застосовується і є особливо популярним при сублімації традиційних стрічок на випускний, весілля та інші урочистості.

У випадку з габардину для сублімації необхідно вибирати варіанти тканини з переважною кількістю або повністю синтетичним складом. Синтетичний габардин м'який, приємний на дотик і має приємний блиск по поверхні.

Двунитка є матеріалом, який відрізняється особливою міцністю і щільністю. Матеріал виготовляється шляхом спеціального переплетення бавовняної нитки з синтетичними волокнами, що надає матеріалу високий рівень еластичності, надійності і несхильність до механічних пошкоджень.

Матеріал чудово підходить для друку сублімації, надовго зберігає первинний зовнішній вигляд, не боїться перепаду температур (при пранні і прасуванні виробу). За рахунок гладкої поверхні малюнок рівномірно і акуратно наноситься на поверхню тканини.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт