Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
 • 0800 752 001
 • 044 229 5898
 • 067 400 1901
 • 050 488 5898
 • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Яку тканину вибрати для захисту вікон в дачній альтанці?2019-12-18Снідати, обідати або проводити вечірнє чаювання в задушливих вітальнях і верандах - просто неприпустиме порушення в теплі, літні дні. Практично н
Яку тканину вибрати для захисту вікон в дачній альтанці?

Яку тканину вибрати для захисту вікон в дачній альтанці?

Снідати, обідати або проводити вечірнє чаювання в задушливих вітальнях і верандах - просто неприпустиме порушення в теплі, літні дні. Практично на кожному дачній ділянці, крім будинку, знаходиться пишний сад з маленькою альтанкою. Саме це затишне містечко вдало може приховати мешканців від зайвого сонця і захистити від літнього дощу. Щоб не виникло конфузу, і блюдо з пиріг не намокли під дощем, відкриті ділянки в дачній альтанці необхідно завісити шторами.

Якими властивостями повинні володіти штори в вуличної альтанці:

 • Водонепроникність. Необхідно вибирати текстиль, який буде відштовхувати вологу і не допускати попадання води всередину;
 • Захист від рвучких вітрів. Матеріал повинен бути щільним і міцним, надійно захищати від сильного вітру;
 • Укриття від ультрафіолетових променів і сторонніх поглядів. Краще вибирати міцні тканини темних або яскравих відтінків, які захистять від зайвого сонця і приховають від сусідів;
 • Захист від комах. Матеріал повинен пропускати свіже повітря, але бути щільним, щоб не допустити потрапляння комах в чашки з чаєм.

Як правило, фіранки для лоджії не можуть бути виготовлені зі звичних, легких матеріалів. Неприпустимими є фіранки з бавовни, сатину, шифону та шовку. Матеріали, безумовно мають чудовий вид, але не здатні надати належний захист у вуличних умовах.

З яких матеріалів рекомендовано проводити штори для альтанки:

 • Полівінілхлорид;
 • Акриловий матеріал;
 • Матеріал з тефлоновим покриттям;
 • Тканина блекаут з просоченням.

Полівінілхлорид - матеріал, який виготовляється кількома шарами: армованої сітки і полімерів, що оточують сітку. Завдяки багатошаровому виробництву, ПВХ тканина є міцною, щільною і довговічною. Матеріал оброблений спеціальним просоченням, яка не пропускає вологу і захищає від поривів вітру. Тканина щільна, не має сітчасту поверхню. Саме це захищає приміщення від комах.
Полівінілхлоридний матеріал не схильний до займання, витривалий до різких перепадів температурного режиму.

Акриловий матеріал - щільна тканина, яка не береться займанням, не схильна вигоряти на сонці і втрачати насиченість кольору. Матеріал з акрилу відмінно справляється з вологою, не вбирає і не пропускає її всередину. Також, відмінною рисою є одночасна міцність і схильність до драпіровки. З акрилового матеріалу можна створити привабливі захисні фіранки.

Тканина з покриттям з тефлону надійно захистить альтанку від сонячних випромінювань, збереже всередині альтанки тінь і приємну прохолоду. Міцний матеріал не схильний до деформації при рвучких вітрах, стійкий до перепадів температур. Матеріал з тефлоновим покриттям відштовхує вологу і не схильний до вигоряння на сонці.

Тканина блекаут з просоченням - найбільш популярний вибір серед дачників. Щільний матеріал відмінно справляється із затемненням приміщення, захищає від сонця і приховує від сторонніх очей. Спеціальна просочення, якій попередньо обробляється тканину, дозволяє матеріалу відштовхувати вологу і залишатися цілою надовго.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт