Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Кухонні рушники: що про них треба знати?2019-12-19Кухня - приміщення, в якому регулярно готується їжа. Відповідно для комфортної роботи потрібне постійне підтримання чистоти. Особливе місце, серед кух
Кухонні рушники: що про них треба знати?

Кухонні рушники: що про них треба знати?

Кухня - приміщення, в якому регулярно готується їжа. Відповідно для комфортної роботи потрібне постійне підтримання чистоти. Особливе місце, серед кухонних аксесуарів, займають набори рушників.

Для чого на кухні стане в нагоді рушник?

В першу чергу після миття забруднених рук рушник стане в нагоді як не можна до речі. Особливо важливо, щоб виріб добре поглинав вологу і залишався сухим. Також кухонний рушник для рук доведеться часто прати, тому хорошим вибором стануть зносостійкі тканини.

Важливо щоб рушники для рук йшли комплектом з декількох штук. Це дозволить мати заміну аксесуару на період сушіння. У сучасних магазинах текстильної продукції або інтернет-магазинах можна знайти великий асортимент наборів рушників, різних за розміром, кольором і матеріалом виготовлення.

Також, важливим аксесуаром на кухні є рушник для посуду. Після миття сервізу рушники покликані швидко і надійно висушити кераміку. Найбільш хорошими варіантами для сушки посуду є вироби з мікрофібри і вафельні рушники.

При відсутності спеціальних текстильних серветок, домогосподарки використовують рушники в якості захисту одягу при прийомі їжі. Найбільш зручно в цих цілях використовувати вафельні рушники.

Який матеріал вибрати для кухонних рушників?

Вибір матеріалу, в першу чергу, залежить від призначення рушники для кухні. Згідно зі статистикою, для сушки посуду краще віддавати перевагу міцним тканинам з грубою поверхнею, а для рук - приємному і м'якому матеріалу.

Популярна тканину для рушників:

  • махра;
  • мікрофібра;
  • бавовна і льон.

Махрові рушники відрізняються м'яким ворсом на поверхні. Ворс утворюється при спеціальному переплетенні волокон. Саме махрові рушники є відмінним рішенням для рук, можуть застосовуватися для протирання столу. Вироби з махри можна придбати в наборі одного кольору або з різними набивними зображеннями. Махрові рушники стираються руками або в машинці з застосуванням миючих засобів з м'яким впливом. Махра відмінно вбирає вологу, порівняно швидко висихає і надовго зберігає первісний вигляд.

Мікрофібра - синтетичний матеріал, не викликає алергічних реакцій і дерматитів. Саме вироби з мікрофібри краще за інші матеріали поглинають вологу, використовуються для сушки посуду і робочих поверхонь. Рушник з мікрофібри не схильна до розривів, не залишає після себе волокон і витримує численні прання.

Рушники з натуральних матеріалів користуються популярністю вже кілька десятиліть. Натуральні волокна не викликають алергії, підходять для використання дітьми. Також, вироби з бавовни і льону є міцними, як правило, можуть прослужити не один рік.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт