Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Фарбування тканин: що врахувати2019-12-19Для того, щоб повернути улюбленим джинсам колишній насичений колір, або ж навпаки, внести «свіжість» в гардероб, не слід витрачати багато
Фарбування тканин: що врахувати

Фарбування тканин: що врахувати

Для того, щоб повернути улюбленим джинсам колишній насичений колір, або ж навпаки, внести «свіжість» в гардероб, не слід витрачати багато грошей. Старі джинси, светр і футболку можна перетворити в новий елемент одягу простим фарбуванням.

Як можна фарбувати тканини:

  • У хімчистці;
  • В домашніх умовах.

Здати бавовняну тканину в хімчистку для фарбування - найбільш надійний спосіб отримати хороший результат. У хімчистці використовуються спеціальні барвники, які глибоко проникають в волокна тканини і не схильні втрачати насиченість. Також, завдяки апаратурі, фарбування відбувається за перевіреними технологіями, що гарантує якісний результат навіть на таких фактурних тканинах як оксамит.

Єдиний, але істотний мінус фарбування тканин в хімчистці - висока вартість послуги. У деяких випадках фарбування тканин в хімчистці може перевищувати ціну нової кофти або пари джинсів.

Фарбування одягу в домашній умовах, - варіант бюджетний, але вимагає дотримання безлічі правил. Мінімальне порушення температури води або процедури виварювання може катастрофічно позначитися на результаті.

Домашнє фарбування може відбуватися двома способами:

  • При пранні руками;
  • У пральній машинці.

Для фарбування одягу при пранні руками, барвник можна без проблем придбати в будь-якому господарському магазині. Перед проведенням процедури необхідно ознайомиться з інструкцією, а також підготувати одяг. Тканина повинна бути випрана без решти плям. Для більшої зручності рекомендовано зняти велику фурнітуру і після цього зважити тканину. Точна вага тканини впливає на кількість барвника, змішуваного з водою.

Для процедури потрібно розвести в великому посуді фарбу з водою згідно із зазначеними пропорціям на вагу тканин. У розчин необхідно скласти тканину таким чином, щоб не створювалося заломів і складок. Вода повинна покривати тканину повністю. За допомогою дерев'яної ложки або лопатки періодично потрібно перевертати тканину, щоб фарба лягла більш рівномірно.

Фарбування речей в пральній машинці займає мінімум часу - повністю впоратися з процедурою можна за 30 хвилин.

Для фарбування бавовняних речей в пральній машинці необхідно розвести барвник з водою відповідно до інструкції і влити вміст у відділення для рідкого прального засобу. Рекомендовано завантажувати в машинку вологі тканини - це допоможе барвнику глибше проникнути у волокна. Прати рекомендовано не більше півгодини при 90 градусах. Після закінчення часу необхідно сполоснути тканину в холодній воді.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт