Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Основні види і правила вибору карниза для ванної кімнати2019-12-19Карниз у ванній кімнаті, як правило, досить рідко необхідний для оформлення віконного отвору. Сучасне планування багатоповерхових будинків не передбач
Основні види і правила вибору карниза для ванної кімнати

Основні види і правила вибору карниза для ванної кімнати

Карниз у ванній кімнаті, як правило, досить рідко необхідний для оформлення віконного отвору. Сучасне планування багатоповерхових будинків не передбачає вікна в цьому делікатному приміщенні.
В основному, карниз в ванну необхідний для синтетичної штори, яка захищає простір від бризок води. Робити вибір рекомендовано за двома критеріями: методу кріплення і матеріалу виготовлення.

За методом кріплення карнизи бувають:

 

  • Настінні;
  • Стельові.

Якщо у ванній влаштований підвісна стеля, - настінний варіант єдиний допустимий варіант. Основна перевага натяжної стелі полягає в рівномірному розподілі ваги, адже значно знижується ризик падіння конструкції. Також, настінні карнизи не вимагають спеціальних знань і технологій при установці, досить легко кріпляться до стіни фіксуючими елементами.

Настінні карнизи для штор бувають двох видів: прямі і кутові. Прямі карнизи - є традиційним вибором споживачів. Прямий карниз складається з трьох компонентів: хромованою труби і двох фланців, для надійної фіксації. Незважаючи на цінову доступність і легкість установки, прямий настінний карниз має естетично привабливий вигляд.

Настінний карниз кутової форми - більш сміливе і вишукане рішення. Як правило, кутові карнизи встановлюються в тому випадку, якщо ванна розташована на невеликій відстані від двох стін. Необхідність полягає в обов'язковому захисту стін від розбризкування води. Недоліком кутового карниза є складність в підборі ідеального розміру - досить часто доводиться робити карниз на замовлення, що коштує чималих коштів.

Стельовий карниз у ванній кімнаті вибирається в тому випадку, якщо ванна розташовується не біля стіни, а в середині приміщення. Стельовий карниз майже завжди має овальну або круглу форму, естетично привабливо виглядає.

За матеріалом виготовлення карнизи бувають:

  • Метал;
  • Дерево;
  • Пластик.

Металеві карнизи - найбільш підходящі варіанти для ванної кімнати. Найбільш часто для виготовлення використовується алюміній. Такі карнизи міцні і витривалі, можуть без супутніх проблем витримувати значну вагу. Також, особливість металевого карниза полягає в естетичної привабливості. І звичайна хромована труба, і металевий карниз з декоративними елементами, - виглядають доречно.

Карнизи з дерева - класичний варіант, який найбільш вдало виглядає у вітальні або спальні. Дерев'яний карниз можна використовувати у ванній, але слід вибирати товар, який пройшов спеціальну обробку вологовідштовхувальними речовинами. Якщо дерево не обробити розчинами, виріб може швидко втратити привабливий вигляд. Також, істотний мінус виробів з дерева - висока вартість, в порівнянні з іншими матеріалами виготовлення.

Пластик - особливо доступний матеріал. Карнизи з пластмаси можуть мати абсолютно різний відтінок, вигідно поєднуватися з кахлем і покриттям підлоги. Для виготовлення карниза використовується міцний пластик, який здатний витримати навантаження і прослужити тривалий період.

Будь-карниз, незалежно від матеріалу виготовлення, вимагає хорошої фіксації і акуратного підходу.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт