Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
СВЕТР З НАПІВВОВНИ: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ?2019-12-17Вовна - один з найбільш поширених і використовуваних текстильних матеріалів в світі. Тканина надовго зберігає привабливість, забезпечує тепло і комфор
СВЕТР З НАПІВВОВНИ: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ?

СВЕТР З НАПІВВОВНИ: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ?

Вовна - один з найбільш поширених і використовуваних текстильних матеріалів в світі. Тканина надовго зберігає привабливість, забезпечує тепло і комфорт людині.

Що зшити з вовни?

Натуральний матеріал поширений для пошиття одягу, а також при виготовленні комплектів постільної білизни, ковдр та інших речей домашнього текстилю.

При пошитті одягу з вовни, особливою популярністю користуються теплі светри і кофти. Предмети гардеробу необхідно надягати взимку для додаткового зігрівання, а також підтримки комфортної температури тіла. Важливо врахувати, що вовна може провокувати алергічні реакції і перш, ніж купувати вовняні кофти, рекомендовано провести тест.

З вовни часто виготовляють ковдри, які користуються особливою популярністю. Овеча і верблюжа вовна досить добре зігрівають і підтримують комфортну для тіла температуру. Також матеріал особливо корисний для людей з хворобливими суглобами, адже натуральна вовна володіє знеболюючими, антибактеріальними і протизапальними властивостями.

Що таке і як роблять напіввовну?

Крім величезної кількості переваг, напіввовна має два недоліки. Ними є занадто висока вартість і швидка втрата початкового зовнішнього вигляду тканини.

Щоб поліпшити експлуатаційні характеристики матеріалу, при виготовленні тканини стали додавати невелику кількість синтетичних ниток. Переважна кількість синтетики становить не більше 10%.

Комбінований склад максимально покращує експлуатаційні характеристики тканини, а також забезпечує більш доступну вартість. Напіввовна також добре зберігає тепло і робить використання комфортним.

Як прати напіввовну?

Як відомо, вовна - матеріал натурального походження, за рахунок чого волокна досить вимогливі до догляду. Вовну не можна піддавати автоматичному очищенню, а також впливу високих температур.

Вироби з напіввовни можна прати при температурі води не вище тридцяти градусів, використовуючи тільки рідкі миючі засоби.

Перевищення температурного режиму може значно нашкодити матеріалу - привести до збивання волокон, втрати привабливості і навіть усадки.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт