Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ЩО КРАЩЕ КУПИТИ ЛЬОН ДЛЯ ШТОР ЧИ БАВОВНУ?2019-12-17Штори - обов'язковий елемент в будинку кожної людини, адже саме декоративна прикраса вікна забезпечує затишок і теплу атмосферу. Крім штор, вікна
ЩО КРАЩЕ КУПИТИ ЛЬОН ДЛЯ ШТОР ЧИ БАВОВНУ?

ЩО КРАЩЕ КУПИТИ ЛЬОН ДЛЯ ШТОР ЧИ БАВОВНУ?

Штори - обов'язковий елемент в будинку кожної людини, адже саме декоративна прикраса вікна забезпечує затишок і теплу атмосферу. Крім штор, вікна вітальні, спальні або кухонного приміщення можуть бути прикрашені фіранками, тюлем, гардинами і ламбрекенами. Не варто обділяти увагою і тканинні ролети, жалюзі і римські штори. Приховати приміщення від зайвого сонця і сторонніх очей можна будь-яким способом, який більше за інших імпонує вже існуючому оздобленню.

Тканини, які частіше інших використовуються для пошиття штор:

• Бавовна

; • Льон;

• Шовк.

Чому варто купити льон для штор?

Кожен з наведених вище матеріалів має свої переваги і недоліки, але існують аспекти, які переконують купити саме льон.

Льон - натуральний матеріал рослинного походження, що видобувається шляхом ретельної обробки однойменної квітки. Матеріал має масу позитивних властивостей, головною з яких є екологічна чистота тканини. Завдяки цьому матеріал не провокує алергії і хворобливі відчуття на чутливій шкірі. Вироби з льону добре пропускають повітря, а також не вимагають посилених технологій щодо догляду. Перевагою льону є невисока вартість, що робить його особливо популярним. Природний відтінок волокон льону - бежевий з сірим нальотом. Саме в натуральному кольорі льон використовується частіше, ніж, коли забарвлений в яскраві відтінки. Маючи безліч переваг перед синтетичними і штучними тканинами, льон став вибором споживачів №1

. Навіщо шовк для штор і які переваги у даній тканини?

Шовк також натуральний матеріал, але виготовляється шляхом специфічної обробки волокон кокона шовковичного шовкопряда. Особливість шовку - це тонкі нитки, які в кілька разів менше натурального людського волосся.

Завдяки спеціальному методу переплетення волокон, на поверхні матеріалу утворюється привабливий глянець. Скручування ниток тканини забезпечує щільність і міцність текстильного матеріалу.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт