0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Перезвоните мне
КОМПАНІЯ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ" ЦІНУЄ СВОЮ РЕПУТАЦІЮ І ПІД ЧАС ВІЙНИ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ,2022-09-29НАВІТЬ НА САМІ АБСУРДНІ ЗВИНУВАЧЕННЯ! Як лідер текстильного ринку України з 27-річним досвідом роботи у різних напрямках цієї сфери, від виробництва
КОМПАНІЯ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ" ЦІНУЄ СВОЮ РЕПУТАЦІЮ І ПІД ЧАС ВІЙНИ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ,

КОМПАНІЯ "ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ" ЦІНУЄ СВОЮ РЕПУТАЦІЮ І ПІД ЧАС ВІЙНИ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ,

НАВІТЬ НА САМІ АБСУРДНІ ЗВИНУВАЧЕННЯ!

Як лідер текстильного ринку України з 27-річним досвідом роботи у різних напрямках цієї сфери, від виробництва тканин та інших текстильних виробів до створення власної оптово-роздрібної мережі з продажу найбільшого асортименту текстильної продукції (тканини, домашній текстиль, фурнітура тощо) ми вже звикли до різного роду змог підриву нашої ділової репутації.

Так, в Інтернет мережі з’явилася стаття щодо пов’язаності ТОВ «Текстиль-Контакт» із юридичною особою країни-агресора. 

Оскільки, з приводу даної ситуації до нас вже неодноразово зверталися представники ЗМІ, ми вирішили викласти свою позицію.

Для тих, хто ще не в курсі, ТОВ «Текстиль-Контакт» у черговому ТОП-20! 

Але, нажаль, на цей раз не номінантів на звання «Вітчизняний виробник року», а топ-20 компаній-переможців державних тендерів, що мають зв’язок з агресором! 

При цьому «зв’язок з агресором відбувся» у ТОВ «Текстиль-Контакт» через одного з  1500 працівників ТК-Груп, штатного юриста ТОВ "Текстиль-Контакт", Головачука Віталія, який начебто є засновником і генеральним директором юридичної особи рф (основним видом діяльності якої є торгівля лісоматеріалами та сантехнічним обладнанням) і паралельно значиться в ЄДР, як підписант ТОВ «Текстиль-Контакт» ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ПРЕДСТАВНИЦТВА ІНТЕРЕСІВ КОМПАНІЇ В СУДАХ УКРАЇНИ про що міститься спеціальне застереження в ЄДР. 

Нам невідомо, як і з-за яких обставин особа, яка має повне співпадіння ПІБ з нашим працівником, стала засновником і керівником у 2021 році юрособи країни-агресора. Не виключаємо, що причиною цього є втрата паспорту громадянина України, про що було подано офіційні заяви до правоохоронних органів і маються всі підтверджуючі документи.

До речі, цей працівник пережив окупацію в Ірпені, попав під обстріл під час евакуації, змушений був шукати прихисток з родиною на Західній Україні і, в цей же час, напевно, встигав працювати на посаді генерального директора на одній із фірм рф, яка займається торгівлею сантехніки, не покидаючи території рідної неньки. А, можливо, саме цей працівник і організував масовий вивіз унітазів з Ірпеня до рф?! А якщо без гумору, то ця людина дивом залишилася живою і все, що вона пережила у той час, зможуть зрозуміти лише ті, хто був в окупації… 

Ми впевнені, що стаття аналітиків центру R&D YouControl не є замовним матеріалом, а базується виключно на результатах спрацювання ризик-індикаторів, які є лише статистичними даними. При цьому, у нас викликає занепокоєння, що зазначена в статті інформація та висновки можуть бути використані в подальшому, як засіб інформаційної війни і тиску на нашу компанію з боку недобросовісних конкурентів. 

Але не менш важливим для нас є емоційний стан людини, яка ще не встигнувши реабілітуватися від наслідків війни, знову піддається новому психологічному потрясінню. 

Бо тепер йому доводиться доказувати свою непричетність до юридичної особи рф, з якою його пов’язують та ініціювати відносно себе ряд перевірок. Так, станом на 29.09.2022р., ним подано заяву до СБУ про проведення перевірки інформації, зазначеної у згаданій статті, стосовно нього. Також він звернувся до Прикордонної служби України для отримання офіційних відомостей щодо перетину ним державного кордону України, починаючи з 2020 року. 

Зі свого боку, ми сподіваємось на оперативну допомогу правоохоронних органів України у з’ясуванні фактичних обставин для спростування причетності нашого працівника до юридичних осіб країни-агресора.

Можливо і недоречно самим ініціювати перевірки відносно самих себе без наявності офіційних звинувачень на нашу адресу, але ми навмисно робимо такі дії з огляду на те, що в країні триває війна і ми не згодні з тавром для компанії про зв’язок з країною-агресором.

На час з’ясування цих обставин, нами прийнято рішення провести зміни в ЄДР щодо виключення нашого працівника, як підписанта у якості представництва компанії в судах, щоб в подальшому не надавати приводу для маніпуляцій і використання цієї публічної інформації, як формального засобу усунення ТОВ «Текстиль-Контакт» від участі у проведенні закупівель МОУ для потреб ЗСУ, в яких наша компанія є не тільки постачальником, а й безпосереднім виробником воєнного обмундирування. 

Згідно інформації, викладеної у коментованій статті: «ТОВ "Текстиль-Контакт", що входить до українського холдингу “ТК-Груп”, виграло 34 державні тендери на загальну суму понад 16 млн грн.». 

Звертаємо увагу, що це не 1, не 5 і навіть не 10, а ЦІЛИХ - 34 контракти! Хто має справу з участю в публічних закупівлях, той добре розуміє, яку необхідно провести ГЛОБАЛЬНУ роботу, щоб укласти, а потім вчасно виконати, згідно вимог замовника, 34 державних контракти, тим більш, в умовах війни. 

ТОВ «Текстиль-Контакт» з спочатку воєнної агресії рф не зупинило виробництво, а навпаки, відновило зруйновану орками у Чернігові фабрику, продовжує, як і раніше, працювати, зберігаючи робочі місця, сплачуючи податки з-за для підтримки економіки нашої країни та  її обороноздатності у воєнний час, ми не вважаємо це за подвиг, бо це обов’язок кожного з нас! 

Працювали, працюємо і будемо працювати!

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт