Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
ЩО ПОШИТИ З ТКАНИНИ ЛЬОН З ВІСКОЗОЮ?2019-12-17При широкому асортименті текстилю, технологи не перестають створювати різні варіації тканин. Таким чином був створений і матеріал льон з віскозою. Тка
ЩО ПОШИТИ З ТКАНИНИ ЛЬОН З ВІСКОЗОЮ?

ЩО ПОШИТИ З ТКАНИНИ ЛЬОН З ВІСКОЗОЮ?

При широкому асортименті текстилю, технологи не перестають створювати різні варіації тканин. Таким чином був створений і матеріал льон з віскозою. Тканина володіє великою кількістю переваг, завдяки чому широко поширена при пошитті літніх виробів домашнього текстилю та гардеробу.

Як виготовляють тканину льон з віскозою?

Для виготовлення такого інноваційного матеріалу необхідно створювати комплекс волокон, що забезпечує масу позитивних властивостей тканини. Віскоза - це штучний матеріал, який використовується для виготовлення предметів одягу, постільної білизни, рушників і елементів домашнього текстилю. Віскоза приємна на дотик, м'яка і приваблива, не провокує роздратування на шкірі і алергічних реакцій. Недоліком віскози є технологічна складність у догляді.

Відповідно льон - це матеріал, який не має недоліків. Тканина екологічно чиста, не провокує проблем зі шкірою і здоров'ям, виглядає привабливо і надовго зберігає гарний вигляд. Натуральний льон проходить безліч специфічних обробок перш ніж потрапляє на виробництво.

Поєднання волокон льону і віскози допомогло людству знайти хорошу і якісну тканину. Матеріал має високий рівень щільності, міцності і еластичності. Можливість тканини тягнутися, але не деформуватися, передалася від інноваційної віскози. А позитивні якості льону, які присутні в новій тканині, це довговічність, легкість у використанні та технологічному догляді.

Навіщо тканина льон з віскозою?

Ексклюзивний матеріал використовується для виготовлення предметів жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Тканина льон з віскозою приємна на дотик, не схильний до деформації і випадання ниток, а також повноцінно безпечна.

Використовується матеріал переважно для літнього одягу, так як тканина легка і відмінно пропускає повітря. Це дозволяє шкірі повноцінно дихати і відчувати комфорт у найспекотніші дні. Така тканина сильно відрізняється від синтетичних аналогів і допустима для застосування дітьми.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт