Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Що таке балдахін і як для нього вибрати тканину?2019-12-18Перед народженням малюка або ж приїздом дитини вперше у будинок всі молоді батьки намагаються максимально підготуватися. Крім коляски, пелюшок, красив
Що таке балдахін і як для нього вибрати тканину?

Що таке балдахін і як для нього вибрати тканину?

Перед народженням малюка або ж приїздом дитини вперше у будинок всі молоді батьки намагаються максимально підготуватися. Крім коляски, пелюшок, красивого одягу і чарівних іграшок - особливе місце займає дитяча спальня.

Багато батьків вважають, що крім універсальності і зручності спальня майбутнього малюка повинна бути красивою і привабливою. Приміщення обклеюється шпалерами з веселими малюнками, полички шаф заповнюються букварями і розвиваючими іграшками, на вікна вішаються безпечні і не схильні до займання штори, а ліжечко займає почесне і максимально зручне місце.

Що таке балдахін?

Балдахін - спеціальне накриття з тканини, яке розміщується над дитячим ліжечком. Крім привабливого і ніжного зовнішнього вигляду балдахін надає захист сну малюка від докучливих комах, пилу і сторонніх очей. Також необхідність балдахіна полягає в можливості малюка швидко, спокійно і міцно засинати, не відволікаючись на навколишні звуки і предмети.

Як вибрати балдахін?

Матеріал обов'язково повинен бути натурального походження, так як не повинен протистояти повноцінній циркуляії повітря. Синтетичні тканини погано справляються з цим завданням, а також можуть активізувати потрапляння ультрафіолетових променів з вікна в літній період.

Найкращими тканинами для пошиття балдахіна є:

• Бавовна;

• Льон.

Бавовна - натуральний матеріал рослинного походження. Тканина приємна на дотик, дуже легка і повітряна. Основною перевагою бавовни є повноцінна циркуляція повітря, що дозволяє шкірі дихати, а дитині відчувати себе комфортно.

Бавовняна тканина має порівняно невисоку вартість, що дозволяє в період дитинства змінити кілька балдахінів, використовуючи різні відтінки. Також перевагою бавовни є легкий догляд - матеріал можна прати руками, а також використовуючи пральну машинку. Тканина не боїться миючих засобів різного складу, але так як балдахін - це річ, наближена до малюка, - необхідно уникати важких і агресивних миючих засобів.

Льон - матеріал рослинного походження, не викликає алергічної реакції і дерматитів при зіткненні з чутливою дитячою шкірою. Матеріал має гідний рівень гігроскопічності, не блокує потрапляння свіжого повітря в простір ліжечка. Льон здатний відображати ультрафіолетові промені, завдяки чому захищає малюка від перегріву в літній період. Тканина добре піддається фарбуванню, але в останні роки відзначена популярність саме натурального бежево-сірого відтінку льону.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт