Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Які вимоги до комплектів постільної білизни в стилі лофт?2019-12-18Лофт - в дослівному перекладі з англійської мови означає «горище». Відповідно в стилі інтер'єру, лофт означає недбалий порядок безлічі
Які вимоги до комплектів постільної білизни в стилі лофт?

Які вимоги до комплектів постільної білизни в стилі лофт?

Лофт - в дослівному перекладі з англійської мови означає «горище». Відповідно в стилі інтер'єру, лофт означає недбалий порядок безлічі різних декоративних елементів і предметів.

У стилі інтер'єру лофт цілком дозволено на підлозі спальні побачити не м'який килимок з хутра, а шорсткий, вінтажний приліжковий килим з мішковини. Стіни вітальні або спальної кімнати можна навіть не обробляти шпалерами або фарбою - цілком стримано і доречно виглядатимуть голі стіни, де проглядається кладка цегли.

Головні особливості стилю лофт:

• Присутність широких панорамних вікон без штор, тюлю та гардин;

• Наявність металевих елементів - різні труби, елементи батареї, вентилі;

• Функціональність меблів і безліч світлого вільного простору.

Лофт досить часто використовується для оздоблення спальної кімнати і є незаперечним трендом останніх років. Недбалість і сірі відтінки поширюються на всі елементи інтер'єру спальні: меблі, аксесуари, текстиль.

Постіль в стилі лофт рекомендовано вибирати з натуральних матеріалів. До таких належить бавовна, льон і навіть шовк.

Бавовна - натуральний матеріал рослинного походження. Має масу переваг і позитивних властивостей, серед яких особливо важливим є невисока вартість продукції. Відповідність до стилю інтер'єру «лофт» вимагає відсутність візерунків та принтів, - краще, якщо комплект постільної білизни однотонний і обов'язково «приглушених» відтінків. До таких відносять: всі відтінки сірого, білий, молочний, айворі, чорний або темно-синій.

Лляна тканина також є натуральним матеріалом, завдяки чому має простий, але привабливий зовнішній вигляд. На елементах комплекту постільної білизни обов'язково повинні бути відсутніми рюші і яскраві принти. Рекомендованими кольорами є нейтральні пастельні кольори.

Шовк - натуральний матеріал, який видобувається з волокон тутового шовкопряда. Після ретельної обробки тканина отримує благородний блиск. Химерність матеріалу не втрачається навіть при виборі нейтральних відтінків, але в загальній простоті інтер'єру - навіть шовк виглядає доречно.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт