Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Що таке наматрасник і як він використовується2019-12-19Що таке наматрасники - це особливий захисний шар, який захищає матрац від зовнішнього впливу. В основному, всі наматрасники мають стандартний розмір,
Що таке наматрасник і як він використовується

Що таке наматрасник і як він використовується

Що таке наматрасник і як він використовується

Що таке наматрасники - це особливий захисний шар, який захищає матрац від зовнішнього впливу. В основному, всі наматрасники мають стандартний розмір, але при бажанні можна зробити його на замовлення, попередньо обравши параметри і матеріал.

Головна функція - захисна. Він не дає матрацу забруднитися і передчасно зноситися. Також, він дозволяє зробити поверхню більш комфортною за рахунок того, що вона стає м'якшою або твердішою, в залежності від обраного виду. Їх використовують для абсолютно різних цілей, а призначення залежить від того, з якого матеріалу був виготовлений товар.

Основні різновиди:

  • коригувальний;
  • захисний;
  • ортопедичний.

Кожен з цих видів виконує свою функцію. Наприклад, коригувальний дозволяє зробити поверхню матраца більш рівною і гладкою, підвищуючи рівень комфорту. Захисні оберігають матрац від зовнішніх впливів. Також, вони рекомендуються людям з алергією. Ортопедичні переважно купуються за призначенням лікарів для корекції постави.

Найчастіше, наматрасники купують незадовго до народження дитини. В такому випадку, найоптимальніший вид - непромокальний. Маленькі діти не можуть стримувати свій сечовий міхур, а діти більш старшого віку можуть пролити воду, фарбу і т.д. на матрац. Наматрасник допомагає уникати багатьох клопотів. Його набагато легше прати, ніж звичайний матрац.

Кріплення

Наматрасник - що це таке і як він кріпиться - зазвичай, по кутах виробів розташовуються спеціальні кріплення у вигляді гумок. Їх потрібно просто приєднати до країв матраца. Для захисних наматрасниківв найбільш характерні кріплення у вигляді бортиків, так як у них висока ступінь захисту. Плюс бортиків полягає в тому, що вони захищають не тільки верхню частину матраца, але ще і бічну.

Дуже багато людей плутають наматрасники з тонкими матрацами. Це не дивно, адже товщина деяких з них може досягати 10 сантиметрів, що дозволяє легко сплутати це виріб зі звичайним матрацом. Але, більшість наматрасників все ж мають більш меншу товщину.

Деякі матраци можуть обходитися без додаткового захисту. Наприклад, латексні не залишають на собі ніяких плям, тому немає сенсу купувати для них наматрасник.

Склад

Наматрасник - що таке і з чого він складається? Наповнювачі для наматрасників роблять із різних матеріалів. В основному, використовують тваринні або рослинні волокна, найчастіше можна зустріти наповнювачі з бамбука. Також, при покупці потрібно звернути увагу на стібки. Якщо стібки виглядають неохайно і погано прошиті, то такий виріб краще залишити в магазині, так як його наповнювач дуже швидко зіпсується. Якщо як засіб кріплення використовується гумка, вона обов'язково повинна бути широкою і щільною.

Для чого потрібні

Наматрасники - що це і в яких випадках їх потрібно купувати? Як говорилося раніше, наматрасники захищають поверхню матраців від дефектів і нерівностей, а також від забруднення. Крім цього, вироби з наповнювачами із волокон тварин набагато довше зберігають тепло. Це - чудова альтернатива покупці нового матраца. Якщо старий матрац вже не в такому гарному стані, а грошей на новий немає, то можна купити наматрасник, так як він значно дешевший, плюс приховає всі недоліки виробу.

Популярність наматрасників в наші дні не є дивиною. Вони допомагають зберегти поставу рівною і створюють комфортні умови для сну, а також, завдяки їм можна зберегти цілісність матрацу, не залишаючи на ньому плями.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт