Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Наматраcник: що це таке2019-12-19Для збільшення комфортності і затишку у нашому повсякденному житті порівняно недавно був винайдений новий засіб для сприятливої і повноцінної життєдія
Наматраcник: що це таке

Наматраcник: що це таке

Наматраcник: що це таке

Для збільшення комфортності і затишку у нашому повсякденному житті порівняно недавно був винайдений новий засіб для сприятливої і повноцінної життєдіяльності. Мова йде про наматраcник. Його недавня поява на ринку ніяк не применшує його користі і затребуваності, що підтверджується величезною різноманітністю доступних моделей, розмірів, складу та інших критеріїв. Давайте розберемося, що це таке, для чого потрібен наматрасник, як вибрати його так, щоб не потрапити в халепу.

Що таке наматраcник

Для початку визначимо, що наматрасник - багатофункціональне покриття для вашого спального місця - матраца. По суті, наматраcник - це ще один бар'єр між вами і вашим ліжком, який має важливе значення і доповнює загальний фон в будь-який час року, як під час сну, так і поза ним. Його багатофункціональність гармонійно доповнюється можливими індивідуальними критеріями.

Серед відомих наматрасників вже прославилися й одержали стійку позицію на ринку наступні:

1. Ортопедичні - часто пропонуються споживачам як необхідний виріб саме в тій ситуації, якщо є проблеми зі спиною або ж початковий покрив занадто жорсткий. Але цими властивостями володіє більшість сучасних наматрасників.

2. Бар'єрні або захисні - як правило, просто додаткові водонепроникні, пиловідштовхуючі, що перешкоджають тимчасовому зносу наматрасники, для чого вони, виходячи з назви, і призначені.

3. Наматрасники з м'яких і зігріваючих матеріалів, таких як, наприклад, вовна.

Призначення наматрасників

Багатозадачність наматрасників обумовлюється списком їх базових складових і особливостей. Саме тому іноді їх вибір настільки великий, що обивателі не можуть і впадають в ступор при першому ж візуальному контакті.

Основні функції наматрасника:

1. Терморегулюючі - в кореляції від використовуваних внутрішніх складових може як зберігати тепло між площиною поверхні і ковдрою взимку, так і відповідати кімнатній прохолоді спекотним літом.

2. Корекція жорсткості наматрасниками, для чого вони спочатку і замислювалися, що і досягається за допомогою відповідних наповнювачів виробником.

3. Попередження зносу і забруднення, в тому числі фактор водонепроникності, відторгнення пилу, а також простого і легкого прання.

4. Декоративна - послужить відмінним доповненням до особливого інтер'єру і дизайну кімнати.

Як правильно вибрати наматрасник

Для виключно вірного вибору покриття для ліжка, необхідно спочатку зазначити бажані складові виробу. Серед них може бути збереження початкової структури і конституції матраца, утеплення, регуляція м'якості. Кожен з факторів схильний ринковому різномаїттю, яке слід враховувати. Щоб не залишитися незадоволеним покупкою, важливо коректно вибрати наматрасник, для чого потрібен повноцінний аналіз усіх параметрів:

1. Розмір - перед покупкою заміряйте довжину і ширину вашого спального місця.

2. Внутрішній вміст - обмежте спектр пошуку задуманого, шукайте ви термостабільну основу (вовна) для зими чи затишну прохолоду влітку (бавовна, льон).

3. Той же наповнювач впливає і на комфорт і зручність сну, визначтесь, шукайте ви ущільнювач (кокосова койра) чи навпаки, хочете зробити покрив ліжка м’якшим (латекс, меморікс).

4. Автентичність по відношенню до інтер'єру.

До ще однієї важливої функції наматрасника можна віднести усунення ефекту сповзання спальної білизни, так як нерідко на самому наматраснику є гумки для фіксації простирадла. Сподіваємося, ви знайшли відповіді на свої питання, розібралися, що це таке, для чого потрібні наматрасники та як правильно підібрати модель під себе.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт