Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Краватка: для чого потрібен цей аксесуар і як правильно його вибрати2019-12-18Краватка - незамінний аксессуар для створення чоловічого ділового образу. Вона одягається безпосередньо у поєднанні з сорочкою. Існує ряд спеціальних
Краватка: для чого потрібен цей аксесуар і як правильно його вибрати

Краватка: для чого потрібен цей аксесуар і як правильно його вибрати

Краватка - незамінний аксессуар для створення чоловічого ділового образу. Вона одягається безпосередньо у поєднанні з сорочкою. Існує ряд спеціальних вимог щодо правильного підбору кольорів та відтінків краватки та сорочки.

Помимо кольору та дизайну краватки виготовляються з різних видів тканини. Серед найбільш популярних виділяють:

• Шовк;

• Вовну.

Шовк - натуральний матеріал, виготовлений з волокон тутового шовкопряду. Спеціальний метод щільного скручування шовкових волокон дозволяє отримати привабливу гладкість і блиск на поверхні.

Краватки з шовку вважаються доречними і використовуються переважно в літню пору року. Так само під строгий діловий костюм - шовковий галстук є найбільш правильним варіантом. Щоб вгадати з кольоровою гамою, потрібно попередньо ознайомитися з правилами користування аксесуарами, - це допоможе підкреслити презентабельність і хороший смак.

Варто відзначити, що шовкова краватка на всі 100% не складається з шовку, так як її універсальне виробництво складається з двох частин - зовнішньої поверхні та внутрішньої підкладки. Як правило для підкладки внутрішньої сторони краватки використовуються дешевші тканини. Необхідність підкладки заключається в захисті натурального шовку.

Краватки з вовни використовують переважно в осінньо-зимовий період, коли легкість і невагомість шовкових виробів абсолютно недоречна. Краватки з вовни переважно підбираються в темних, приглушених тонах.

Найбільш популярним видом вовни для краватки є кашемір. Дорогий матеріал виготовляється з пуху кашемірових гірських кіз. Матеріал проходить досконалу обробку з подальшим застосуванням саржевого плетіння.

Кашемір має привабливий зовнішній вигляд, особливо дорого і солідно виглядають краватки нейтральних тонів - всі відтінки коричневого, бежевого, сірого та синього. Матеріал досить вимогливий у догляді - перш ніж приступити до очищення краватки з кашеміру, рекомендується ознайомитись з інформацією від виробника, що вказана на ярлиці.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт