Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
З якої тканини слід вибирати гамак2019-12-18Гамак - пристосування, без якого неможливо уявити жодну дачну відпустку, морський відпочинок або подорож в гори. Прив'язавши мотузки до дерев або
З якої тканини слід вибирати гамак

З якої тканини слід вибирати гамак

Гамак - пристосування, без якого неможливо уявити жодну дачну відпустку, морський відпочинок або подорож в гори. Прив'язавши мотузки до дерев або вертикальних прутів, - кожна людина має можливість з комфортом поніжитися під теплим літнім сонцем.

Якими особливостями повинен володіти гамак?

• В першу чергу тканина повинна бути досить легкою. Як правило, перш ніж встановити гамак в комфортній зоні, його необхідно доставити. Якщо намічається піша прогулянка в гори, - рекомендовано вибирати легкі і не важкі тканини;

• Вулична тканина обов'язково повинна бути щільною і не схильною до розривів;

• Рекомендовано віддавати перевагу синтетичним тканинам, адже ці матеріали чудово відштовхують вологу і не стануть важкими.

Найбільш популярними тканинами для пошиття гамака є:

• Нейлон;

• Поліестер;

• Брезент.

Нейлон - щільна тканина, яка виробляється з поліаміду. Матеріал має гладку поверхню, приємний на дотик і не викликає алергії або подразнення при контакті зі шкірою. На зовнішній поверхні нейлону утворюється приємний блиск, який нагадує шовк, але в безліч разів дешевше.

Основними перевагами нейлону є не схильність до поглинання вологи, що дозволяє тканині залишатися легкою. Також мала вага - за рахунок тонкості тканини, вона важить мізерно мало і є оптимальним варіантом для тривалих подорожей.

Нейлон зносостійкий, довговічний і невибагливий - така тканина переться в звичайних умовах, за допомогою пральної машинки і рідкого миючого засобу.

Поліестер є одним з найбільш використовуваних синтетичних матеріалів. Тканина виробляється шляхом спеціальної обробки поліефірних волокон. Поліестер володіє високим рівнем зносостійкості, надовго зберігає первинний зовнішній вигляд. Має невелику вагу, що робить його універсальним у використанні. Синтетичний матеріал абсолютно не цікавий комахам і не страждає від цвілі. Низька еластичність поліестеру дозволяє тканині не деформуватися під вагою людини.

Вартість поліестеру значно нижче, ніж аналогічна продукція з натуральних матеріалів.

Брезент - щільна спеціалізована тканина, яка виготовляється з товстої пряжі джуту або лляних волокон. Матеріал відрізняється високим рівнем міцності, не схильний до розривів і механічних пошкоджень. Брезент добре пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати, саме тому з міцного матеріалу прийнято шити спецодяг туристичного призначення.

До недоліків брезенту можна віднести важку вагу матеріалу - це робить гамак не універсальним для тривалих подорожей або походів в гори.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт