Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Світлонепроникні штори: яку тканину вибрати?2019-12-18Щільні і світлонепроникні штори - виключно необхідна річ для власників квартир, спальні яких виходять на сонячну сторону. В таких умовах без додаткови
Світлонепроникні штори: яку тканину вибрати?

Світлонепроникні штори: яку тканину вибрати?

Щільні і світлонепроникні штори - виключно необхідна річ для власників квартир, спальні яких виходять на сонячну сторону. В таких умовах без додаткових конструкцій щодо усунення сонячних променів - заснути неможливо. Прокидатися з першими променями сонця - звучить романтично, але як показує практика на ділі з зайвим світлом доводиться боротися.

Яка тканина є найбільш придатною для блокування сонячних променів?

Як правило, легкі і напівпрозорі матеріали не здатні вберегти приміщення від зайвого сонця. Незважаючи на зовнішню привабливість і розкіш, - такі матеріали не мають жодного сенсу.

Щоб надійно обмежити простір і захиститися від зайвого світла, рекомендовано надавати перевагу щільним матеріалами. Такі тканини для штор надійно блокують потрапляння ультрафіолетових випромінювань і навіть сприяють захисту від перегріву. Найбільш популярною світлонепроникної тканиною є блекаут.

Матеріал складається з трьох шарів:

• Зовнішнього (відповідає за відображення сонячних променів і тому найбільш часто виконується в білому кольорі);

• Середнього (найбільш щільна частина полотна, яка відповідає за блокування сонячних променів);

• Внутрішнього (частина обробки штори, яка спрямована в приміщення. Найбільш часто має нанесений принт або декоративний малюнок).

Незважаючи на те, що всі види тканини блекаут спрямовані на блокаду сонячних променів, вихідні матеріали, фактура і забарвлення штор можуть бути абсолютно різними. Як правило, на внутрішню частину штор можна нанести декоративний принт, репродукції відомих шедеврів мистецтва або будь-який малюнок за бажанням.

Види тканини блекаут:

• Оригінальний. Є найбільш поширеним видом штор, має високий рівень щільності. Тканина довговічна, зносостійка і особливо надійно блокує потрапляння зайвого сонячного світла в приміщення;

• Стріт. Штори блекаут виду стріт відрізняються специфічною обробкою поверхні проти загорання і води. Чи не схильні деформуватися і бліднуть від прямого попадання сонячних випромінювань. Матеріал стріт призначений для зовнішньої обробки віконних прорізів, використовується в літніх кафе;

• Блиск. Штори блекаут, особливість яких полягає в доповненні щільних тканин атласом. Суміш матеріалів дозволяє шторам виглядати більш привабливо і розкішно, завдяки чудовому блиску.

За рахунок широкого розмаїття видів штор блекаут, у кожного вийде зробити правильний вибір, незалежно від стилю приміщення.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт