Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
МІКРОВУАЛЬ ЧИ ОРГАНЗА - ЩО КРАЩЕ?2019-12-17Що краще - мікровуаль чи органза? Щоб відповісти на це питання треба познайомитися з властивостями кожного матеріалу і потім визначитися з якою метою
МІКРОВУАЛЬ ЧИ ОРГАНЗА - ЩО КРАЩЕ?

МІКРОВУАЛЬ ЧИ ОРГАНЗА - ЩО КРАЩЕ?

Що краще - мікровуаль чи органза? Щоб відповісти на це питання треба познайомитися з властивостями кожного матеріалу і потім визначитися з якою метою вони будуть використовуватися.

Мікровуаль є порівняно новим видом тканини. Вона поєднала в собі м'якість і вишуканість вуалі пружністю і світлопроникністю органзи. Мікровуаль тонка і прозора, при цьому міцна і еластична, не деформується, стійка до сонячних променів. Виготовляється мікровуаль з різних волокон: бавовни і поліестеру, шовку, льону. Має багатий вибір кольорів, буває забарвленою і білою з різними малюнками, візерунками, набивним орнаментом.

Завдяки своїм властивостям, в першу чергу, прозорості і здатності добре драпіруватися, мікровуаль знаходить застосування в будь-якому інтер'єрі. Нею оформляють вікна, ніші, арки, балдахіни над ліжками.

Що стосується догляду за виробами з мікровуалі, то тут слід зазначити, що незважаючи на міцність даний матеріал вимагає дбайливого ставлення. Прати слід при температурі 30С °, а прасувати краще із застосуванням режиму відпарювання.

Яка мікровуаль краща для занавісок?

Мікровуаль для фіранок використовується як самостійні штори так і як елемент дизайну. Особливо підходить для темних кімнат, коли необхідно пропустити більше світла.

Органза - це ще один вид тканини, який часто використовується для завіс. Це жорсткий і міцний матеріал, який має гарний блиск і переливається.

Виготовляється органза з волокон бавовни, поліестеру і віскози, може мати в складі люрекс. Відрізняється великим асортиментом кольорів, поверхня буває гладка і з тисненням, матова і глянсова.

До плюсів органзи можна віднести також високу прозорість і здатність утворювати великі пишні складки. Однак, тканина сильно мнеться, при неправильному зберіганні схильна до утворення заломів. Прати занавіски з органзи слід у делікатному режимі. Після прання досить струснути і гарненько розправити.

Органзу виробляють з тонких, особливим чином скручених волокон. Завдяки цьому матеріал набуває незвичайний блиск, красиво переливається.

Який матеріал для фіранок, вибрати мікровуаль чи органзу?

Для цього слід визначитися, в чому основна відмінність цих матеріалів. Мікровуаль м'яка, здатна створювати красиві хвилясті складки

Органза жорстка, дозволяє зробити великі складки.

Основна відмінність - ступінь жорсткості і прозорості. Саме цими характеристиками і обумовлюється вибір тієї чи іншої тканини.

Крім того все залежить від власних уподобань та особливостей інтер'єру. Якщо потрібна тонка тканина, яку можна драпірувати в тонкі ніжні складки, то варто віддати перевагу мікровуалі. З органзи драпірування буде більш пишним. Крім того органза буває матовою і блискучою. Матова менше відбиває світло. А з блискучою все навколо засяє, завдяки відбиванню променів світла.

Варто вибирати той матеріал, який найбільш повно відображає уявлення про ідеальні штори в тій чи іншій ситуації.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт