Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Види і сфера застосування тканини шотландка2019-12-18Шотландка - вовняна тканина натурального походження, обов'язково має на поверхні картатий малюнок. Для створення клітини на спеціальному ткацькому
Види і сфера застосування тканини шотландка

Види і сфера застосування тканини шотландка

Шотландка - вовняна тканина натурального походження, обов'язково має на поверхні картатий малюнок. Для створення клітини на спеціальному ткацькому пристрої обладнується набір кольорових ниток в правильному розташуванні. Нитки переплітаються в прямій, а потім зворотній послідовності. Таким чином вовняні нитки утворюють картатий візерунок на поверхні полотна.

Для чого застосовується тканина шотландка?

Тканина шотландка є класичним і історично важливим видом матеріалу в Шотландії. У цій країні картате забарвлення є традицією і візитною карткою. З картатої тканини прийнято виготовляти елементи національного одягу, домашнього декору, сукні, спідниці та сарафани для жителів будь-якого віку.

Щорічно, на тижнях моди в Шотландії, вітчизняні дизайнери випускають моделі вечірніх, коктейльних і святкових суконь з тканини шотландка будь-якого з різновидів забарвлення.

Тканина шотландка всесвітньо вважається елегантним матеріалом, тому велика кількість офісних, ділових костюмів для чоловіків і жінок виготовлена з вовняного матеріалу з характерним малюнком.

Види тканини шотландка:

• Бьорбері;

• Каледонія;

• Гленчек;

• Блек Уотч;

• Ройял Стюарт.

Бьорбері - забарвлення для якого характерний світло-бежевий, пісочний або карамельний фон. Для нанесення клітини використовується білий, чорний і червоний тони. Майже 20 років тому бізнесмен Крістофер Бейлі взяв за основу назву і основні кольори принта Бьорбері і створив будинок моди. Кожен показ дизайнера містить моделі верхнього жіночого одягу з традиційним принтом бьорбері.

Каледонія є загальноприйнятим, поширеним і найбільш упізнаваним принтом тканини шотландка. Матеріал червоного тла має на поверхні клітку з блакитних, чорних, зелених і білих смуг. Назва «Каледонія» походить від давньоримського слова, яким римляни називали жителів північного округу Британії.

Гленчек являє собою чорно-білий або чорно-сірий графічний візерунок з дрібних завитків, що формує квадрати.

Блек Уотч - найбільш темний і приглушений варіант шотландської клітки, назва якого пішла від спеціального загону «Чорна Варта». Загін бійців був створений для боротьби з ірландськими піратами. Основний фон тканини має темно-чорний фон, на якому в розміреному порядку нанесені лінії темно-синього, темно-зеленого і сірого кольорів. Лінії формують квадрати і прямокутники.

Ройял Стюарт є традиційним королівським принтом тканини шотландка. Матеріал має яскраво червоний фон з нанесеними смугами синього, жовтого, чорного і білого кольорів. Вертикальне і горизонтальне нанесення ниток формує акуратні квадрати по всій поверхні.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт