Шановні покупці! ТК-Маркети працюють, навіть за відсутності світла! Чекаємо на вас пн-сб з 9 до 19 та в нд з 9 до 17!

0800 752 001

 
  • 0800 752 001
  • 044 229 5898
  • 067 400 1901
  • 050 488 5898
  • 063 238 0058
Передзвоніть мені
Навіщо потрібні тканинні шпалери?2019-12-18Тканинні шпалери є непоширеним видом обробки стін в нашій країні, але все ж саме цей вид шпалер має неповторний шарм і дарує розкіш будь-якому приміще
Навіщо потрібні тканинні шпалери?

Навіщо потрібні тканинні шпалери?

Тканинні шпалери є непоширеним видом обробки стін в нашій країні, але все ж саме цей вид шпалер має неповторний шарм і дарує розкіш будь-якому приміщенню.

Шпалери з текстилю вважаються одними з найбільш дорогих методів обробки стін, так як для їх виготовлення необхідно відбирати найбільш щільні, витривалі і при цьому привабливі матеріали.

Види тканинних шпалер:

• Шовкові;

• Фетрові;

• Лляні;

• Джгутові

Шовкові шпалери, як не дивно, не містять в складі шовку. Такий вид шпалер виготовляється шляхом спеціальної обробки волокон віскози, які приймають привабливий вигляд і стають подібні до шовку. Відсутність натурального шовкового матеріалу пояснюється низькими витривалими якостями шовку. Даний вид шпалер є найбільш дорогим, володіє привабливим і благородним блиском на поверхні. Тканина щільно прилягає до стіни і не схильна до відторгнення. Завдяки легкості забарвлення волокон віскози, шовкові текстильні шпалери можна вибрати абсолютно будь-якого відтінку.

Фетрові шпалери виготовляються шляхом нанесення спеціальної фетрової тканини на щільну паперову основу. Матеріал має особливо приємну на дотик м'яку поверхню, а також може бути абсолютно будь-якого кольору.

За тактильним властивостями, фетрові шпалери більш нагадують велюр або оксамит. За рахунок м'якості такі шпалери чудово підходять для обробки дитячих кімнат.

Лляні шпалери – це паперове волокно, ламіноване натуральними або синтетичними волокнами. Тканинні шпалери з льону є найбільш поширеними і часто використовуваними матеріалами, адже цей вид текстилю відрізняється доступною вартістю. Перед продажем лляні шпалери обробляються спеціальною речовиною для захисту тканини від промокання, вигоряння і підвищують зносостійкість полотна.

Джгутові текстильні шпалери особливо часто вибираються для дачних будиночків або приміщень, оброблених в стилі кантрі. Матеріал виготовляється з віскози, нейлону, поліестеру або інших аналогів синтетики. Джгутові шпалери володіють характерним «деревним» рубчиком на поверхні. Обробляються спеціальними розчинами для зносостійкості.

Автор:Текстиль КонтактТекстиль Контакт